Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.961
Cevap
182
Favori
3.005.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13621363136413651366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ortmeNN

liberty lerde arka koltuklar yatmıyor
    quote:

Orijinalden alıntı: nhtcn

abs için verdiğiniz bilgiler pek makbule geçti.bende lambayı yakmak için 1 haftadır frene asılıp duruyorum.bir başka sorum daha olacak.aracım 2004 marea libert.ben bu aracın arka koltuklarını yatıramıyorum.acaba arka koltukları yatmıyormu yoksa benmi beceremiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkür ederim örtmennim iyi bende artık yatırmaya uğraşmaktan vazgeçerim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ortmeNN

liberty lerde arka koltuklar yatmıyor
    quote:

abs için verdiğiniz bilgiler pek makbule geçti.bende lambayı yakmak için 1 haftadır frene asılıp duruyorum.bir başka sorum daha olacak.aracım 2004 marea libert.ben bu aracın arka koltuklarını yatıramıyorum.acaba arka koltukları yatmıyormu yoksa benmi beceremiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkür ederim örtmennim iyi bende artık yatırmaya uğraşmaktan vazgeçerim

hocam, sen de hep yapılamayacak şeyleri yapmaya çalışıyorsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: maymotdur

quote:

Orijinalden alıntı: h_karaoglan

sayın dekanım süpersin walla

abi teşekkür ederim de sen nerelerdeydin... kayboldun gittin.. antalyada görüşürüz dedim ama sen o sıralarda antalyada değildin herhalde...

BULUŞMA OLMADAN 1 GÜN ÖNCE BİRADERİN ARACI İLE
    TEYZE OĞLU KAZA YAPTI ARADA SİTEYİ ZİYARET ETTİM AMA YAZMAK İÇİMDEN GELMEDİ KAZA NEDENİYLE RUHSAT BİRADERİN ÜSTÜNE OLDUĞU İÇİN ÇOK BADİRELER ATLATTIK NEYSE İNŞALLAH ARDA HABERLEŞİRİZ .BUDA
    KAZALI 2006.

• arkadaşlar benim marea nın teybini nasıl sökebilirim acil yardım teşekkürler şimdiden yanı teybi göğüsten nasıl ayırırım aux girisi yapıcam
  • ARKADAŞLAR SİZ SİZ OLUN ARACINIZI BAŞKASINA KULLANMAK İÇİN VERMEYİN VEDE SATARSANIZ HEMEN ÜSTÜNÜZDEN SATIŞI VERİN faraza
    sattığınız arac üzerinize ise vede kaza yaptı ise yandınız baba yandınız biz üç ayda anca sıyrıldık uzatmayayım buda bize ders oldu aman dikkat edin .fotoda görülen aracta ölü yok buna şükrettik.
  • geçmiş olsun arkadaşım ALLAH kazadan beladan korusun hepimizi
  • geçmiş olsun kardeş aman kimsenin canına zarar gelmesin böyle 100 araba gitsin
  • quote:

ARKADAŞLAR SİZ SİZ OLUN ARACINIZI BAŞKASINA KULLANMAK İÇİN VERMEYİN VEDE SATARSANIZ HEMEN ÜSTÜNÜZDEN SATIŞI VERİN faraza
    sattığınız arac üzerinize ise vede kaza yaptı ise yandınız baba yandınız biz üç ayda anca sıyrıldık uzatmayayım buda bize ders oldu aman dikkat edin .fotoda görülen aracta ölü yok buna şükrettik.

merhaba geçmiş olsun,size katılıyorum,4 yıl önce sattığımız aracı 3 yıl aradık,adam üstüne almamış,3 yıl uyku girmedi gözüme, kaza bela olursa diye en sonunda trafiğe yakalattık,allah bütün emniyet müdürlüğünden razı olsun aracı izmitte yakalamışlar,adam ne cezasını ödemiş o zamana kadar ne muayenesini yaptırmış,birdaha araç satarken,o anda yaptıracağım işlemleri,üstüne almayana iki katı fiyat verse satmayın!!!allah göstermesin ölüm olursa sizin başınız ağrır çünkü araba sizin üstünüze,cezası vergisi,vs. size gelir,lütfen bu konuda çok dikkatli olun,saygılar.

• quote:

ARKADAŞLAR SİZ SİZ OLUN ARACINIZI BAŞKASINA KULLANMAK İÇİN VERMEYİN VEDE SATARSANIZ HEMEN ÜSTÜNÜZDEN SATIŞI VERİN faraza

hımmm... büyük geçmiş olsun.... ölüm olmamış ya... o da Allahtan...
  • ya arkadaşlar ben diğer forumdan umudu kestim gibi bi onay gelmedi bende isim soyisimden dolayı yanlış kayıt gönderdim ilk sonradan düzelttim ama bilmiyorum şimdi durumu.

motorumda sorunlar vardı yapıldı toplattım güzelce bu akşam herşey bitti marşa bastık marş basıyo motorda bişey yok sonra elektirik aksamı kontrol edildi elektirik gelmiyomuş filan onuda yaptılar tekrar marşa basıldı hırhırhır yapıyo arada bir pat yapıyo ama gene çalışmıyo lanet olsun dedim bıraktım eve geldim usta akşam ben yapıcam dedi arabadan kaynaklanan bi sorun diyil benim ustada sorun var yarın sabahta yapamazsa başka usta getiricem off
  • Hakan abi çok geçmiş olsun gerçekten büyük bir kazaymış anlaşılan ölüm olmaması sevindirici...
  • Orijinalden alıntı: h_karaoglan

Orijinalden alıntı: maymotdur

sayın dekanım süpersin walla

abi teşekkür ederim de sen nerelerdeydin... kayboldun gittin.. antalyada görüşürüz dedim ama sen o sıralarda antalyada değildin herhalde...

BULUŞMA OLMADAN 1 GÜN ÖNCE BİRADERİN ARACI İLE
    TEYZE OĞLU KAZA YAPTI ARADA SİTEYİ ZİYARET ETTİM AMA YAZMAK İÇİMDEN GELMEDİ KAZA NEDENİYLE RUHSAT BİRADERİN ÜSTÜNE OLDUĞU İÇİN ÇOK BADİRELER ATLATTIK NEYSE İNŞALLAH ARDA HABERLEŞİRİZ .BUDA
    KAZALI 2006.

abi buyuk gecmiş olsun allah korumus valla kimseye bişey olmadıysa giden araba olsun buyuk gecmiş olsun
  • quote:

Haklısınız bende bi akrabama satmıştım aracımı satışı almıyordu bende tamam diyordum sonra bana sizin gibi değerli büyüklerim nasihat ettide bende yanlıştan döndüm. Bu arada büyük geçmiş olsun allah beterinden korusun.
  • kaza atlatan arkadaşa büyük geçmiş olsun.
  • şu kesat çalara aux girişinden mp3 bağlayan yani elinden bu tarz işler gelen arkadaş bu işe çoğaltsa ve belli bir ücret karşılığında bunu satsa epey para kazanır düşüncesindeyim.benim gibi elinden gelmeyenler içinde süper olmuş olur.benimki bir öneri bi düşünün isterseniz
  • quote:

şu kesat çalara aux girişinden mp3 bağlayan yani elinden bu tarz işler gelen arkadaş bu işe çoğaltsa ve belli bir ücret karşılığında bunu satsa epey para kazanır düşüncesindeyim.benim gibi elinden gelmeyenler içinde süper olmuş olur.benimki bir öneri bi düşünün isterseniz

bu işin maliyeti mavi fiş.... başka maliyeti yok... fiş kaç paradır bilmiyorum ama....atıyorum kargo ve fiş 20 lira tutsa...

işçilik ne kadar olur?
  • Hakan abi büyük geçmiş olsun.Allah kazadan beladan korusun hepimizi.
    Şimdiden Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun Bayrağımız hep dalgalansın.
  • mavi soket benim teybin arkasından çıktı boşta takılıymış...bi kontrol edin bence...bi ara boş zamanımda yapcam ben aux meselesini mavi soketlerden bulursam seri üretime geçerim
  • 2004 model aracımı kullandıkça sorular da tek tek ortaya çıkıyor.
    Bagaj kapağı açıldıktan sonra sabit durmuyor hidrolik bir sistem olmadığı için.
    Özellikle yokuş yukarı dururken bagaj kapağını açtıktan sonra sabit durmuyor.

1) Bagaj kapağının kendiliğinden kapanmaması için bir çözüm üreten var mı?

2) Sesli bir far açık ikazı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellsouth

2004 model aracımı kullandıkça sorular da tek tek ortaya çıkıyor.
    Bagaj kapağı açıldıktan sonra sabit durmuyor hidrolik bir sistem olmadığı için.
    Özellikle yokuş yukarı dururken bagaj kapağını açtıktan sonra sabit durmuyor.

1) Bagaj kapağının kendiliğinden kapanmaması için bir çözüm üreten var mı?

2) Sesli bir far açık ikazı var mı?

1-Bendede bagaj kapağı sorunu vardı eskiden iyi tutuyordu düşmüyordu ancak 3 senedir spoyler takalı hafif rampalarda kafama düşmeye başladı ağırlıktan En son baya bi şiddetli düşünce artık bi çözüm bulayım dedim aksesuarcılar dahil bi cok yeri gezdim amortisör kullanılmadığı icin bi çözümü yok yani sağı solu deldirip amortisör takmak dısında oda cok gereksiz bi iş.Bende bunun üzerine bagaj doşemelerini soktüm ve yayın 3 hafısalı olduğunu gördüm.Yani 3 adet delik var yayın girdiği ve yay birinci deliğe takılı duruyordu bende anahtar yardımıyla yayı iyce gerdirip kaçırmadan ki baya zor bi iş 3cü deliğe taktım sağ sol iki tarafıda 3 deliğe taktım şimdi kapağı kaldırana normal duruyor yarıdan yukarı gelince bagaj kendiliğinden yukarı atıyor elimle tutmam gerekiyor biraz daha gergin olduğundan yay kapağı yukarı fırlatıyor ve düşmesini engelliyor en azından cok dik değilse yokus tutmam gerekmiyor artık
    2-Sesli bir far acık ikazı yok

• 
Sayfa: önceki 13621363136413651366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.