Şimdi Ara

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!! (971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.924
Cevap
15
Favori
1.230.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 969970971972973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • günaydın diyeceğim ama geç kaldım galiba
  • kimseler yokmi
  • biz denizliye yenilince eniştem çok böbürlendi ahım tutu kocaeli yapıştırdı beş taneyi
    Bordeaux maçında cimbom'a başarılar çünkü ülkemizi temsil ediyorlar
    fanatiklik yapıp bordeaux'yu tutan arkadaşlara
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2008 doblo premıo

kimseler yokmi

burdayım abi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: geremy

quote:

Orjinalden alıntı: 2008 doblo premıo

kimseler yokmi

burdayım abi.

neredesin perdenin arkakasındamı?

• İyi günler takım...

Grande resim gerçekten harika.

1atasoy sizede kendi adıma teşekkür ederim.

GALATASARAY'ımıza Bordeaux karşısında başarılar dilerim.
  • iyi akşamlar takım,

ortak nerelerdesin özlettin kendini,

@ÖZKAYNAK üstadım ziyarete gelmişsin kusura bakma ben anca gelebildim,ikramda bulunamadık bir daha ki sefere inşallah bekleriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

iyi akşamlar takım,

ortak nerelerdesin özlettin kendini,

@ÖZKAYNAK üstadım ziyarete gelmişsin kusura bakma ben anca gelebildim,ikramda bulunamadık bir daha ki sefere inşallah bekleriz.

Ottoman arkadaşım iadeyi ziyarette bulundum,habersiz geldim ondan olsa gerek.Birdahaki sefere ikisini birlikte alırız
  • hizmette sınır yok arkadaşlar burdayım.
  • Arkadaşlar çelik jant göbeklerinde kırmızı veya mavi fıat amblemi var.Orjınal olmayanlardada görüyorum.Bunlardan bulabilirmiyim.Benim jant göbeğindeki marka yıkamadan mı yoksa yıranmadan mı soyulup kayboldu.İnceledim geçmeliymiş.Kırmızı olanından bulabilirsem renge takım olur.GRANDE' nin bilgisi olabilir

• serviste satılıyor ama ucuz değil jant armaları
  • quote:

Orjinalden alıntı: ÖZKAYNAK

Arkadaşlar çelik jant göbeklerinde kırmızı veya mavi fıat amblemi var.Orjınal olmayanlardada görüyorum.Bunlardan bulabilirmiyim.Benim jant göbeğindeki marka yıkamadan mı yoksa yıranmadan mı soyulup kayboldu.İnceledim geçmeliymiş.Kırmızı olanından bulabilirsem renge takım olur.GRANDE' nin bilgisi olabilir

var abi maviside kırmızısıda,ama senin orjinal jant olmadığı için uymayabilir

iyi akşamlar team

• Sende varise çapını ölçebilirmisin?
    quote:

Orjinalden alıntı: GRANDE

quote:

Arkadaşlar çelik jant göbeklerinde kırmızı veya mavi fıat amblemi var.Orjınal olmayanlardada görüyorum.Bunlardan bulabilirmiyim.Benim jant göbeğindeki marka yıkamadan mı yoksa yıranmadan mı soyulup kayboldu.İnceledim geçmeliymiş.Kırmızı olanından bulabilirsem renge takım olur.GRANDE' nin bilgisi olabilir

var abi maviside kırmızısıda,ama senin orjinal jant olmadığı için uymayabilir

iyi akşamlar team

• pazar günü galatasaray konyaya geliyor maça gitmelimi gitmemelimi.
    hava sıcaklığı sıfıra yakın olur muhtemelen 4 saate yakın dışarıda kalacağımı varsayarsak tehlikeli bir durum.
  • Akşam çayı ben den bu gün,merak etmeyin karbonatsız

@ÖZKAYNAK üstadım ve diğer takım arkadaşlarım ERA TAKIMI'nda baklava ve çay servisi başladı ona göre

• quote:

Akşam çayı ben den bu gün,merak etmeyin karbonatsız

@ÖZKAYNAK üstadım ve diğer takım arkadaşlarım ERA TAKIMI'nda baklava ve çay servisi başladı ona göre

/>

Ottoman sadece benmi davetliyim?Bizim formda ayrılık yok

• quote:

quote:

Akşam çayı ben den bu gün,merak etmeyin karbonatsız

/>

Ottoman sadece benmi davetliyim?Bizim formda ayrılık yok

Üstad ayrım olur mu,cümleyi tam okumadın galiba diğer takım arkadaşlarım ibaresi de var.Ziyarete sen geldiğin için cümlenin başında sen varsın(@ÖZKAYNAK üstadım ve diğer takım arkadaşlarım)

• Ottoman üye sayınıza göre katılım çok düşük,bence forma ağırlığını yeterince koymuyorsun.İstersen çok iyi şeyler yaparsın.Anlaşılan fazla yorulmak istemiyorsun
  • quote:

Ottoman üye sayınıza göre katılım çok düşük,bence forma ağırlığını yeterince koymuyorsun.İstersen çok iyi şeyler yaparsın.Anlaşılan fazla yorulmak istemiyorsun

Üstadım ne yapayım şaşırdım,tamamen durmuş olan Era konusu yerine belki takım ruhu daha iyi olur toparlanırız diye ERA TAKIMI'nı kurdum.Evet şuan da 63 üyemiz var ancak arkadaşlar pek aktif değiller ve sanki konu benimmiş gibi oldu herşeye ben cevap vermeye çalışıyorum.Takım ruhunu oturtamadık.Belki benim eksikliğimdendir,fikirlerinize ve yardımlarınıza açığım.Hiç bir zaman işten kaçmadım,ama bazen bezdiğim olmuyor da değil.

• quote:

quote:

Ottoman üye sayınıza göre katılım çok düşük,bence forma ağırlığını yeterince koymuyorsun.İstersen çok iyi şeyler yaparsın.Anlaşılan fazla yorulmak istemiyorsun

Üstadım ne yapayım şaşırdım,tamamen durmuş olan Era konusu yerine belki takım ruhu daha iyi olur toparlanırız diye ERA TAKIMI'nı kurdum.Evet şuan da 63 üyemiz var ancak arkadaşlar pek aktif değiller ve sanki konu benimmiş gibi oldu herşeye ben cevap vermeye çalışıyorum.Takım ruhunu oturtamadık.Belki benim eksikliğimdendir,fikirlerinize ve yardımlarınıza açığım.Hiç bir zaman işten kaçmadım,ama bazen bezdiğim olmuyor da değil.

Bizim formda birzamanlar 100 üzerine çıkmıştı,şuan parmakların sayısı kadar anca katılım.Yinede aktif arkadaşlarımız formu sürüklüyorlar sağolsunlar.Ortalama günlük bir sahife doluyor.Burada hiçbir arkadaşım pc'nin başında bütün gün oturarak formu takip edemiyor,müsait oldukça,sorular soruldukça gerektiğinde geyik muhabbetleri,sanal sofralar,çaylar,çorbalar resimlerle formu şenlendiriyorlar.Gaye arkadaşlık ve dostlukla birlikte hiçbir menfaat beklemeden yardımlaşmanın en güzel örneklerini vermek suretiyle hayatı paylaşmanın tadını çıkarıyoruz

• 
Sayfa: önceki 969970971972973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.