Şimdi Ara

DH Fantasy Premier League 20/21 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
4.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her hafta ücretsiz 1 transfer hakkı var. 1 den fazla her bir transfer 4 puan götürüyor
  • Haftada 1 oyuncu değişikliği kötü olmuş. Yedekte Palace'ın kalecisi vardı onu çıkarıp yerine Huddersfield'ın kalecisini aldım hem fikstürü daha iyi gibi geldi hem iyi başladılar. Palace'ın ne yapacağı belli değil gibi.
  • Mecbur kalmadıkça transfer yapma. Hele kalecileri adamakıllı belirledikten sonra hiç dokunma. Transfer hakkını bir sonraki haftaya devredebiliyorsun. Bir hafta transfer yapmayıp diğer hafta 2 tane mesela. (3 oluyor mu bilmiyorum).

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • offside kullanıcısına yanıt
    3 olmuyor, 2 en fazla.
  • 2. hafta yaklaşıyor. Oyuncu tavsiyesi olan varsa buraya yazabilir

• Lloris

Bellerin Bertrand Walker

Iwobi Dele Alli Eriksen Salah (C)

Mounie Chicharito Lacazette

Yedekler: Begovic, Cedric, Daniels, Tom Carroll

Bu hafta defansta hapı yutacaz gibi ama bakalım
  • başarılar 2. hafta başlıyor
  • manu'cular bu sene götürecek puanları anlaşılan. fiyatları da ucuz. herkes abanır artık. geçen sene spurs'ten iyi kazanıyorduk onların da fiyatlar tavan yaptı bu sene.

derken chicarito reyiz de yazdı :)
  • Bournemouth 2 haftadır yakıyor beni ya

Bide bunun serie a için olanı yok mu ya, her horoz kendi çöplüğünde öter mantığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 19 Ağustos 2017; 19:58:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Defoe'yu son anda çıkardım iyi de yapmışım oynamadı:) Belli ki onlardan bu sene bi yol olmayacak. Geçen sene baya iyilerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: offside

Defoe'yu son anda çıkardım iyi de yapmışım oynamadı:) Belli ki onlardan bu sene bi yol olmayacak. Geçen sene baya iyilerdi

Howe balonu patlıyor yavaş yavaş, geçen sene king olmasa düşmüşlerdi, inatla transfer yapmayıp evlatları ile devam ediyor. Düşerler bu sene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaha yerine Tadic'i alsaydım keşke sakatlanmış bir de. Çikarito'nun 2 tane saplaması iyi olmuş. Lige daha fazla kişi katılsa daha zevkli olur 9 kişi az.
  • Halihazırda 2 transfer yapıp 4 puana kıydım diye bellerini çıkartmadım bi şans daha vereyim dedim, arkadaş göz göre göre ipimizi çektik ya, hangi akılla gidip arsenalden defans aldıysak.. Ban yememek için kendimi zor tutuyorum resmen. Zahayı çıkarıp salahı alıp kaptan yaptım o da gitti yedek kaldı. Şaka gibi bir hafta.. Tek tesellim chicharito reyiz olacak gibi bu hafta. Bir ihtimal de alli ve eriksen...

• 2. haftadan katıldım lige 22 puan gelmiş.
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    beni de yaktı, 3. haftadan itibaren king'i everton'dan sandro ile değiştirdim bakalım.
  • Zaha yerine Tadic, King yerine Gabbiadini'yi aldım. Bou'dan bir cacık olmayacak gibi. Hem Soton'un fikstürü Bou'dan daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 21 Ağustos 2017; 15:40:7 >
  • Southampton geçen sene fazla gol atamıyordu ama bu sene atarlarsa iyi hamleler olur.

Bu clean sheet performansınız devam edecekse sizden de bir defans alayım. Bellerin kazmasını çıkaracam ben de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 21 Ağustos 2017; 20:26:09 >
  • Bu hafta herkes yamulmuş olmalı ki ortalama da düşük çıkmış

• Walker kırmızı yedi. Dibe vurduk bu hafta.

• Walker yaktın be bizi
    Coutinho da o kadar para ödeyip aldık kadroya adam 2 haftadır oynamıyor değiştirme zamanı geldi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.