Şimdi Ara

## DH Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu ## (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
117
Favori
90.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktifse ekler misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyTR33 -- 10 Ekim 2017; 19:41:18 >
  • Arkadaşlar aranızda Farabi değişim programından faydalanan var mı?

• Hocam beni de ekler misiniz? hacettepe tıp, bu sene başlıyorum.
  • Kaplan Usmle kitapları olup cüzi fiyata satacak olan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farmakoloji için bir textbook okumak istiyorum katzung mu goodman mı daha iyidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: entelcocuk

Farmakoloji için bir textbook okumak istiyorum katzung mu goodman mı daha iyidir?

Sanırım üçüncü sınıfta okumak için soruyorsun . Katzung veya goodman nasıldır bilmiyorum ama kayaalp ile lippincott var bende kayaalp 1000 küsür sayfa yoğun bilgi içeren bir kitap okuyabilirsen tabiki çok yararı olur ama üçüncü sınıfta o kadar zaman ayırabilir misin bilmiyorum textbook okumak çok zaman alıyor çünkü . Lippincott nispeten daha okunabilir 500 civarı sanırım sayfa sayısı üçüncü sınıf için düşünülebilir bence . Bu arada robbins patolojiyi de oku kesinlikle .
  • Sağolun hocam aynen 3. sınıf için istiyorum. Robinsi okumaya başlayacağım mutlaka ama yatay geçişle başka üniversiteye geçinçe farmada eksik kaldığım için kitap arayışındayım kayaalp'i bende duydum ama internette 250 lira yazıyor biraz fazla sanki

• drzeke kullanıcısına yanıt
    hocam hayırlı olsun ben de donanımhabere giriyordum ama hiç kullanıcı girişi yapmıyordum bir gireyim dedim konudan adımı gören birkaç arkadaş tercihler için tavsiye istemiş olduğunu görünce DH doktorlar ve tıp öğrencileri konusunu hatırladım bir yazayım dedim Ben de yaklaşık 2 senedir istanbulda aile hekimiyim şimdi tusu kazandım başlayacağım bakalım
  • entelcocuk E kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NYShoemaker -- 3 Temmuz 2018; 15:4:23 >
  • Sağolun hocam bende Robbins patoloji zaten var onu okumaya başladım zamanında tüm sınıf alınca ucuza gelmişti farmakoloji içinde goodmanın yeni baskısı çıkacağından türkçesini şu an ucuza bulabiliyoruz o yüzden sormuştum 50 tl civarında bulunabiliyor bana gayet uygun fiyatlı gelince sormak istedim yoksa ingilizce olarak pdf leri var zaten yinede çok teşekkür ederim

• Yarın sabah kadın doğum stajı sözlüsü var sıkıntıdan forumda dolasıyorum çok baydıya
  • Aktifse ekleneyim

• Bakan birileri varsa hala ekleneyim Meram tıp 2. Sınıf

• Aktifse Giresun Üniversitesi 1.sınıf :D
  • Aktifse yazılalım Eskişehir Osmangazi Tıp 1.Sınıf :)

İmzayı kullanıyorum bu arada :))

• Ekle hocam EGE Tıp 1. sınıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yekase2084 -- 7 Eylül 2018; 16:58:12 >
  • Aktifse ekle uludağ üniversitesi 1. sınıf

• aktifse ankara tıp dönem 1
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.