Şimdi Ara

DH CLUB DOFUS|DOFUSU SEVENLER VE OYNAYANLAR İÇİN| (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
6
Favori
32.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gladiotor

quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

quote:

quote:

oynayan varsa serverların durumu hakkında bilgi verebilir mi , oyundaki player azlığı nedeniyle oynamıyorum.

En kalabalik ve en ucuz server rushu. Shikadan gecmis biri olarak kesinlikle rushu 3 senedir rushudayik ve hala canli ama gidipte 1.29 daki gibi astrubun etrafinda player arama artik oyun frigost ve the villageden ibaret

hocam frigost yeni mi , ben oyunu bırakalı 2 seneyi geçti. 126 lvl feca karakterim vardı ama frigostu hiç hatırlamıyorum. sen oynuyor musun şu an?

oynuyorum frigost adası 1.29dan beri var yanı tam yeni sayılmaz ama adayı yavaş yavaş tamamladılar

oynanır mı sizce bu saatten sonra? türk guildi var mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

oynayan varsa serverların durumu hakkında bilgi verebilir mi , oyundaki player azlığı nedeniyle oynamıyorum.

En kalabalik ve en ucuz server rushu. Shikadan gecmis biri olarak kesinlikle rushu 3 senedir rushudayik ve hala canli ama gidipte 1.29 daki gibi astrubun etrafinda player arama artik oyun frigost ve the villageden ibaret

hocam frigost yeni mi , ben oyunu bırakalı 2 seneyi geçti. 126 lvl feca karakterim vardı ama frigostu hiç hatırlamıyorum. sen oynuyor musun şu an?

oynuyorum frigost adası 1.29dan beri var yanı tam yeni sayılmaz ama adayı yavaş yavaş tamamladılar

oynanır mı sizce bu saatten sonra? türk guildi var mı?

hala oynanır tabi zamanınız bolsa ben şahsen son 3 senedir fazla giremiyorum haftada 1-2 kere bazen ayda 1 sadece ticaret için ama millet oynuyor .türk guildlerde var 100-150 türk oyuncu vardır serverda toplamda 10000 kişiyi geçik aktif kullanıcı var

• bu ara yeni bir oyun oynamak istiyordum buna başlayayım en iyisi
  • 200 level hesabı olanlar bana pm atsın alıcıyım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DOFUS touch tabletler için Beta sürümde başlatıldı. Ios ve android için var. Hesabı Canada yapıp indirebilirsiniz oyunu. Herkesi beklerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

DOFUS touch tabletler için Beta sürümde başlatıldı. Ios ve android için var. Hesabı Canada yapıp indirebilirsiniz oyunu. Herkesi beklerim.

merhaba hocam hangi serverdasınız?
  • gladiotor kullanıcısına yanıt
    Ben şuanda oynamıyorum ama granpa gibi birşeydi ismi serverin. Türklerde başladı yavaş yavaş. Bir türk guildi lazım o servera.

• quote:

Ben şuanda oynamıyorum ama granpa gibi birşeydi ismi serverin. Türklerde başladı yavaş yavaş. Bir türk guildi lazım o servera.
    quote:

Orijinalden alinti: saykoman

Ben suanda oynamiyorum ama granpa gibi birseydi ismi serverin. Türklerde basladi yavas yavas. Bir türk guildi lazim o servera.

hocam öyle bir server ismi bilmiyorumda.benim bildi?im tabletten pc hesabynyda ba?layamyyormuyuz?
  • gladiotor kullanıcısına yanıt
    Tabletten pc hesabına bağlanılmıyor hocam. Yeni hesap oluşturulması lazım.

• quote:

Tabletten pc hesabına bağlanılmıyor hocam. Yeni hesap oluşturulması lazım.

bende sevinmiştim tabletten pcdeki hesapla oynarım diye.biraz saçma olmuş
  • kalabalık yeni bir serverda oynamayı düşünen olursa başlayabiliriz
  • dofus touch grandapan da oynayan varsa beraber oynayalım 34 lvl str sram var nick:Maxdamage
  • Arkadaşlar dofus 1.29 eski sürümü tekrar gelmiş oyuncu sayısı şuan fazla oynamak isteyen varsa beraber oynayabiliriz aslında
  • ByDamage kullanıcısına yanıt
    Nasıl tekrar gelmiş hocam. Eski sürümün bağımlısıydım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Nasıl tekrar gelmiş hocam. Eski sürümün bağımlısıydım.

1.29 sevenler için tekrar açmışlar üyeliğin ile girmen için p2p satın alıp giriyorsun sadece 2 server var tamamen eski dofus bende eski sürümünü çok sevdiğin için satın aldım 3 arkadaş oynuyoruz şimdilik eğer forumlardan birileri çıkarsa oynamak isteyen hep beraber oynayabiliriz bi Türk guildi açarız server açılalı 1 yıl bile olmamış sanırım daha oyuncu sayısı gayet fazla
    Hangi serverdasınız? Ben de haftasonu hesap açabilirim.

• quote:

Hangi serverdasınız? Ben de haftasonu hesap açabilirim.

Serverin ismini göremiyorum ama kendim seçeceğim dediğin zaman en üstte kalan servere girdik 1.29 version googleye dofus 1.29 yazıp gelen sayfayı açtığın zaman en aşağıda metnin içinde ( To download the game: go here! ) yazan yere tıklayıp 1.29 versiyonunu indiriyorsun
    Tmmdır, yarın büyük ihtimal oyuna girerim. Oyundaki isminiz neydi?
  • Hesapların şifrelerini unutmuşum :) desteğe mesaj attım ama yarin yeni hesap açıcam herhalde. Paralı üyelik eskiden daha iyiydi sanki. Hem pet veriyordu onu kaldırmışlar. Hem de ogrines sistemi daha iyiydi. Neyse bakalım.

• quote:

Hesapların şifrelerini unutmuşum :) desteğe mesaj attım ama yarin yeni hesap açıcam herhalde. Paralı üyelik eskiden daha iyiydi sanki. Hem pet veriyordu onu kaldırmışlar. Hem de ogrines sistemi daha iyiydi. Neyse bakalım.

Serverler sanırım 1 yıllık yok bile o yüzden eski accountun olsa dahi karakterin ile devam edemeyecektin. oyundaki nickim Aredhell hesap adı olarak Feeanoor
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.