Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.501
Cevap
32
Favori
307.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim bisiklette toplama her parçasını tek tek kendi elimle taktım 12 kg civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KorayKorkmaz -- 22 Ekim 2010; 0:04:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorayKorkmaz

benide ekleyin kulübe

foto isteriz.. aynı benim kafadansın
  • quote:

benide ekleyin kulübe

Resimleri bekliyorum merak ettim
  • Arkadaşlar bize imza lazım imza yapalım ne dersiniz
  • Zaten Ben İmza Topluyorum Biraz Kişi Sayısını Çoğaltalım Sonra Turlara Başlarız Allahın İzniyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga86

quote:

benide ekleyin kulübe

foto isteriz.. aynı benim kafadansın

quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

quote:

benide ekleyin kulübe

Resimleri bekliyorum merak ettim

bu aralar biraz zor bisiklet yalovada bense kocaelide okuyorum gidince unutmazsam çekerim

• Arkadaşlar, hepiniziwww.bisikletyolu.com 'a beklerim. Tarafsız ve adil bir bisiklet ortamı için doğru yer bisiklet yolu.
  • ben bu gruba üye değilmiydim ya
  • Admine diyorum yazmıyor listeye bizi
  • Club canlamım yaw ne oldu böyle
  • Merhabalar

Okula gitmek için otobüse biniyorum çok kalabalık oluyor , benim bindiğim durağa gelene kadar hiç yer kalmıyor. Kapıdaki merdivenlerde duruyorum(Neredeyse hergün). Bir gün düşüpgebercem . Eğer bisikletle gidersem otobüse para vermicem (bisiklet taksitine gidicek) , spor yapıcam , hemde güvenli bir şekilde gidicem . Birde sunlar var . Sabahın 5 in de kalkıp 5.30'a kadar hazırlanıp 15/20 km'lik okul yolunu gidebilirmiyim ? Yağmuru var çamuru var . 7.10 da okulda olmam gerek . Sizce yetişebilirmiyim ? Alacağım bisiklet fazla pahalı olmicak hafif olucak dağ bisikleti olucak (şehir içinde gidicem ama olsun bir gün olurda dağ turlarına gidersem yeniden masraf çıkmasın.) 2 . el bisiklet alınırmı alınırsa önerebilecekleriniz varmı ?
    Max bütçe : 250 Lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prodük

Merhabalar

Okula gitmek için otobüse biniyorum çok kalabalık oluyor , benim bindiğim durağa gelene kadar hiç yer kalmıyor. Kapıdaki merdivenlerde duruyorum(Neredeyse hergün). Bir gün düşüpgebercem . Eğer bisikletle gidersem otobüse para vermicem (bisiklet taksitine gidicek) , spor yapıcam , hemde güvenli bir şekilde gidicem . Birde sunlar var . Sabahın 5 in de kalkıp 5.30'a kadar hazırlanıp 15/20 km'lik okul yolunu gidebilirmiyim ? Yağmuru var çamuru var . 7.10 da okulda olmam gerek . Sizce yetişebilirmiyim ? Alacağım bisiklet fazla pahalı olmicak hafif olucak dağ bisikleti olucak (şehir içinde gidicem ama olsun bir gün olurda dağ turlarına gidersem yeniden masraf çıkmasın.) 2 . el bisiklet alınırmı alınırsa önerebilecekleriniz varmı ?

250 Lirayla bu iş olmaz

• Evet, 250 TL ulaşım için düşük bir bütçe. Yalnız giyim 250 TL'yi geçer.
  • konyada insanların demir yığını bisikletlerle hergün kaç kilometre yol yaptıklarını görseniz 250 tl yeter de artar derdiniz. bence 250 tl'ye 2. el salcano ng650 bulabilirsin ve işini görür. sıfırını almak istersen 350 tl civarında.
  • sr suntour xcm v2 maşa kullanananız varsa hemen benimle irtibata gecsin?? maşa ayarları nasıl yapılır öğrenmem lazım esnemesi için
  • Bahsettiğin HLO (Lock Out) mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Bahsettiğin HLO (Lock Out) mu?

evet bi tarafı kilitli digerinde ise ayarlama yeri var preload yazıyor + - işareti var
    youtube da gordum adamlarınki çok fazla esniyor bizimki ise pek iyi degil sanki .. bu arada kilom 71 onuda hesaba katalım daha zaıf arkadaslar binince amortisor var mı yokmu belli degil
  • Preload'un Türkçe karşılığı 'önyükleme'dir. Maşa, havalı olmadığı için kullanıcı ağırlığına göre hava basılamıyor ama o Preload ayarıyla kullanıcı ağırlığınagöre bir ayar yapmak mümkün olabilir. Diğer tahminim ise o kolun rebound (Tepki) ayarını sağladığıdır ki bu, maşanın ne kadar hızlı geri tepeceği ayarlamaya yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prodük

Merhabalar

sanki konu dışındada bu mesajı gördüm noktası noktasına

• quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Preload'un Türkçe karşılığı 'önyükleme'dir. Maşa, havalı olmadığı için kullanıcı ağırlığına göre hava basılamıyor ama o Preload ayarıyla kullanıcı ağırlığınagöre bir ayar yapmak mümkün olabilir. Diğer tahminim ise o kolun rebound (Tepki) ayarını sağladığıdır ki bu, maşanın ne kadar hızlı geri tepeceği ayarlamaya yarar.

benim aklımada geldi bunlar ama tam olarak nedir ne degildir ogrenmek lazm yoksa bunu satıp havalı masa alayım diyom ..
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.