Şimdi Ara

DGS ile kazanınca kaçıncı sınıftan başlanıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
5.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar Programcılığı okuyorum DGS bilgisayar mühendisliğini kazanabilirsem kaçıncı sınıftan başlarım? OKul kaç yıl sürer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ivo -- 28 Temmuz 2018; 14:49:8 >

• genelde 2. sınıftan odtü boğaziçi falan 1. sınıf aöf 3. sınıf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-24B35DD43

genelde 2. sınıftan odtü boğaziçi falan 1. sınıf aöf 3. sınıf
    itü ytü marmara gtü ege gibi üniler 2. sınıftan mı başlatıyorlardır yani hocam
  • Bes alti dersin muafiyetini sagliyorlar birinci sinif bile olabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uniye göre değişir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üniye göre değişir. Kimi hazırlıktan başlatır kimi 3. sınıftan. Kimi 1-2. Bu pek önemli değil. Muaf olduğun ders sayısı önemli. Bir üni seni 3. sınıftan başlatsa dahi 1,2 ve 3. sınıf derslerine giriyorsun aynı sene içinde. Tek artısı sosyal çevren daha geniş oluyor :) Ve tabiki de yorucu
  • Özeller 4 ten başlatır belki para konuşur . Özellikle Nişantaşı gibi vasat üniler yapabilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyuk uniler genellikle 0dan baslatir. Diger okullar 2.sınıftan başlatır ama alttan sayilmayan derslerini alirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizce bölüm kazanınca dersler sayılıyor mu bilgisi olan var mı? Ben sayılmıyor diye biliyorum da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ön lisansı hangi şehirde bitirdin ?

• Bu sorunun net bir cevabı yok. Kimse sana bunu söyleyemez. Hangi okuldan hangi dersleri aldığına, içeriğine ve gideceğin okula bağlı. Oradaki intibakta bulunup derslerine saydıran hocalara göre de değişir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.