Şimdi Ara

## DFI nF4 SLI-DR Expert w/ FX-57 @ 3.9GHz ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adamlar yapıyor ama Türklerinde bu hıza ulaşması yakındır!
     ## DFI nF4 SLI-DR Expert w/ FX-57 @ 3.9GHz ##

Buda Link'i:
    http://www.vr-zone.com/?i=2935

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperB -- 13 Kasım 2005, 20:47:43 >

• Fx57 gibi bir işlemci 3,9Ghz'de resmen uçar..Helal olsun.
  • biz zaten 3.8 yapmıştık
  • 3.9>3.8
    Hala gerideyiz
  • ya valla biz bu işlemi venice lerde denesek bence skorlarda ve de uygulamalarda (ki eğer aynı mhzlerdeyse) bence hiç bi farkı olmayacaktır...

ne de olsa desteklediği kodlar aynı...
  • iyi de venice'in o hıza çıkması hayal
  • +11
  • quote:

Orjinalden alıntı: yittix

+11

+111111111111111111111111111111111111111111

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starway -- 20 Kasım 2005, 13:26:11 >
  • venice ve 3900 mhz ???? ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savage -- 20 Kasım 2005, 14:45:42 >
  • Vallla 2v vcore verirsek belkii ardından da cpu yu elimize alırız
    Ben venice ile 3270 gordum ama sonrası zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psy_dreams -- 20 Kasım 2005, 15:10:14 >
  • fx57 nin çok soğuğu sevmemesi dolayısı ile 4ghz bile görülemedi halbuki fx55le ile yapılan denemelerde 4ghzi geçenler oldu ha stabilite yoktu ama şu bi gerçekki eğer ln2ile çalışabilen fx57 olsa 4.2ghzde testler görürdük
  • ben arkadaşa katılıyorum aynı mhz deki bir fx ile venice (1mb cachli ise) aynı performansı vericektir diye düşünüyorum
    ve 4ghz hayal gibi görünsede 3700sd nin 3530mhz görmesi de bir çoğunuz için hayaldi hatta benim için bile ama
    sonuçta 1,8v ile 3530mhz gördüm belki bir dice veya ln2 gibi bir soğutma ile bu mhz lere çıkması bence olası
    yani biraz dikkatli bakılırsa sd ile fx arasında bir fark yok örneğin ben 3000 mhz de 27 saniye alıyor isem fx de aynı mhz de aynı skoru alacak tabi farklı tezlere saygı durayım ama bence bu böyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: ataruz

ben arkadaşa katılıyorum aynı mhz deki bir fx ile venice (1mb cachli ise) aynı performansı vericektir diye düşünüyorum
    ve 4ghz hayal gibi görünsede 3700sd nin 3530mhz görmesi de bir çoğunuz için hayaldi hatta benim için bile ama
    sonuçta 1,8v ile 3530mhz gördüm belki bir dice veya ln2 gibi bir soğutma ile bu mhz lere çıkması bence olası
    yani biraz dikkatli bakılırsa sd ile fx arasında bir fark yok örneğin ben 3000 mhz de 27 saniye alıyor isem fx de aynı mhz de aynı skoru alacak tabi farklı tezlere saygı durayım ama bence bu böyle

evet katılıyorum ahmet abi sana fakat gel gorki,aynı hızda sd ile aynı hızda fx le yapılan testte fx serisi sadece 3dmark 2001 için diyorum bunu yuzde 3-4 daha iyi sonuç veriyor nedenini hayla bulamadım hep düşünüyorum ama aklıma bir nedeni gelmiyor

• quote:

Orjinalden alıntı: operaciumut

fx57 nin çok soğuğu sevmemesi dolayısı ile 4ghz bile görülemedi halbuki fx55le ile yapılan denemelerde 4ghzi geçenler oldu ha stabilite yoktu ama şu bi gerçekki eğer ln2ile çalışabilen fx57 olsa 4.2ghzde testler görürdük

4ghz görülmedi mi?? Bence yeniden bakın

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=40258

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozan Baseski -- 21 Kasım 2005, 2:02:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Ozan Baseski

quote:

Orjinalden alıntı: operaciumut

fx57 nin çok soğuğu sevmemesi dolayısı ile 4ghz bile görülemedi halbuki fx55le ile yapılan denemelerde 4ghzi geçenler oldu ha stabilite yoktu ama şu bi gerçekki eğer ln2ile çalışabilen fx57 olsa 4.2ghzde testler görürdük

4ghz görülmedi mi?? Bence yeniden bakın

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=40258

o ne yaw?????????ben daha önce bunu duymamıştım hiç manyak uçmuşlar adamlar yaw.ama ram hızına bakarsanız çok düşük birşey.yinede çok iyi bir skor.kim yapmış ozan abi bunu??

• sadece hızına bakma - 256 mb tek stick :)
  • bence sadece cpuz id de skor gostermekle olmaz sıstemın stabıl oldugunu gostermesı gerek ( sozum 4ghzı gecen fx 57 ıcın) super pı skoru ne bılım 50 tane testıde gostermesı gerek ne olcakkı sıstem 4 dakka stabıldır adam o sıra alır nerden bellı bu cpu z skorunu publısh ettıkten sora reset atmaddıgı makınenın ha olay evet bu skoru gordu ıse gorur .... bulent abı gıbı masa ustu doldurcak tum testlerı koycak ozaman eyvallah...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.