Şimdi Ara

DFGT ve GT5 Signature Edition alındı... Gazlıyoruz...!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
122
Cevap
0
Favori
3.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozkurt35

quote:

Orijinalden alıntı: Justerini&Brooks

quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

direksiyon konusunda pek birşey diyemem ben DFGT'den çok memnunum, ama g27 hiç kullanmadım.İlk zamanlarda direksiyonu kullanmak çok zor gelmişti.Hatta satmayı bile düşünmüştüm.Fakat biraz sabır ve çalıma sonucu alıştım.Artık hayatta joystick ile otomobil yarışı oynamam.Linkte aldığım GT signature edition'un resimli incelemesi var http://forum.donanimhaber.com/m_52303864/tm.htm fiyat sorun değilse tavsiye ederim.

ya işte aga acaba direksiyonu ikinci el alıpta oyunu S.E mi alsam.. yoksa ikisinide çakayım sıfırından gitsin mi diye düşünüyorum.. hani anahtarlık vs. harici ekstrası var mı bu S.E.nin..??? direksiyona ikinci ele ne dersiniz..???

ben de 160 liraya S.E. olarak aldım oyunu ve verdiğim bir kuruşa acımadım. oldukça güzel apex kitapçığında çok güzel ve detaylı bilgiler var. kutusu çok şık. verdiği deri cüzdan oldukça sade ve şekil. usb belleğe gelirsek oldukça iyi tasarlanmış arabayı verdi peder diye yemiştim arkadaşları =) oyun içi bir dinamik tema ve 11 özel araç veriyor 6 değil. ve hepsi birbirinden güzel. eğer ki araba merakın yoksa al normal sürüm oyna geç.

valla bende öyle yapmaya karar verdim aga... en iyisi S.E alıcaz bakıcaz keyfimizie..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

direksiyon konusunda pek birşey diyemem ben DFGT'den çok memnunum, ama g27 hiç kullanmadım.İlk zamanlarda direksiyonu kullanmak çok zor gelmişti.Hatta satmayı bile düşünmüştüm.Fakat biraz sabır ve çalıma sonucu alıştım.Artık hayatta joystick ile otomobil yarışı oynamam.Linkte aldığım GT signature edition'un resimli incelemesi var http://forum.donanimhaber.com/m_52303864/tm.htm fiyat sorun değilse tavsiye ederim.

ya işte aga acaba direksiyonu ikinci el alıpta oyunu S.E mi alsam.. yoksa ikisinide çakayım sıfırından gitsin mi diye düşünüyorum.. hani anahtarlık vs. harici ekstrası var mı bu S.E.nin..??? direksiyona ikinci ele ne dersiniz..???

ben de 160 liraya S.E. olarak aldım oyunu ve verdiğim bir kuruşa acımadım. oldukça güzel apex kitapçığında çok güzel ve detaylı bilgiler var. kutusu çok şık. verdiği deri cüzdan oldukça sade ve şekil. usb belleğe gelirsek oldukça iyi tasarlanmış arabayı verdi peder diye yemiştim arkadaşları =) oyun içi bir dinamik tema ve 11 özel araç veriyor 6 değil. ve hepsi birbirinden güzel. eğer ki araba merakın yoksa al normal sürüm oyna geç.

valla bende öyle yapmaya karar verdim aga... en iyisi S.E alıcaz bakıcaz keyfimizie..

Araba meraklisiysan normal surume bakma bile zaten ama zaten araba meraklisiysan sedeki seyler seni ilgilendirir araba anahtarligi,cuzdan,usb cunku dijital olarak oek bir artisi yok ama gorunus olarak var heykelcik ve kitapcik tam araba delileri icin yapilmis demek istedigim buydu yani arabalari cok seversen hepsine deger kaldiki fiyatida cok iyi bence gunumuzdeki turkiyedeki oyun fiyatlarina bakinca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

quote:

quote:

quote:

Araba meraklisiysan normal surume bakma bile zaten ama zaten araba meraklisiysan sedeki seyler seni ilgilendirir araba anahtarligi,cuzdan,usb cunku dijital olarak oek bir artisi yok ama gorunus olarak var heykelcik ve kitapcik tam araba delileri icin yapilmis demek istedigim buydu yani arabalari cok seversen hepsine deger kaldiki fiyatida cok iyi bence gunumuzdeki turkiyedeki oyun fiyatlarina bakinca.

ortak valla bugün gidip DFGT alıcam sanırım.. daha yeni kalktım gerçi.... sonrada internetten Gran Turismo 5 Signature Edition siparişini geçicem..
  • Ben kumandayla oynamayı seviyorum.Bence bunları hiç almana gerek yok .(Yanlış anlama benim düşüncem.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

Ben kumandayla oynamayı seviyorum.Bence bunları hiç almana gerek yok .(Yanlış anlama benim düşüncem.)

playseat te mi alsam acaba diyorum ben..
  • abiler Gran Turismo 5 Signature Edition siparişini verdim.. Salı falan gelir heralde
  • Logitech Driving Force GT 250 TL ye siparişi verdim... sıfır olaraktan... haftaiçi oyunda direksiyonda ulaşır sanırım... yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar... çok sağolun..
  • Ürün gelince yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 18 Aralık 2011; 20:14:58 >
  • quote:

abiler Gran Turismo 5 Signature Edition siparişini verdim.. Salı falan gelir heralde

100 liraya aldım run ı kargo da bekliyorum ama pişman oldum biraz daha beklemediğime. ama 160 liraya aldığım S.E. içime o kadar hiç acımadım verdiğim tek kuruşa. emin ol beklentilerini fazlasıyla karşılayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Ürün gelince yorumlarınızı bekliyorum.

tamamdır abiler.. bi gelsinde şu signature edition... heyecanla bekliyorum...
  • quote:

quote:

abiler Gran Turismo 5 Signature Edition siparişini verdim.. Salı falan gelir heralde

100 liraya aldım run ı kargo da bekliyorum ama pişman oldum biraz daha beklemediğime. ama 160 liraya aldığım S.E. içime o kadar hiç acımadım verdiğim tek kuruşa. emin ol beklentilerini fazlasıyla karşılayacak.

ya inşallah öyle olacak... yalnız bu logitech siparişi için teyit istedi bimeks anlamadım olayı.. bakıcaz yarın...
  • Signature Edition'ın TR'deki içeriği aynı mı? Model araç falan yok diyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LIvERBiRD

Signature Edition'ın TR'deki içeriği aynı mı? Model araç falan yok diyorlardı.

valla var gibi geldi bana.. hatta varmış yani... alan bir arkadaş öyle yazdı... bak zaten beni indiriip duruyosun BF3 te bu oyunla aksesuar gelsin hiç gelmem BF ye
  • öncelikle merhaba kardeşim
    sana şöyle anlatıyım çoğu oyunda direksiyon derecesi 300 yani g27 900 derece ondan pek faydalanamıyosun demek istediğim şu DFGT ve g25 hassasiyeti aynı gibi ama g27 ayrı bi olay çift geri bildirim sistemi var eğer imkanın varsa g27 al yani 1 kere al tam olsun :) ben sattığım için söylemiyorum ama bambaşka bi şey g27
  • quote:

bunu aldım ben...

http://www.hepsisony.com/pinfo.asp?pid=2586

model araba, apex kitapçığ,ı oyundan görüntülerin olduğu kitapçık, usb bellek, anahtarlık, 2 adet kod (11 araba ve dinamik tema için), deri cüzdan. hepsi çıkıyor içinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ledqer16

öncelikle merhaba kardeşim
    sana şöyle anlatıyım çoğu oyunda direksiyon derecesi 300 yani g27 900 derece ondan pek faydalanamıyosun demek istediğim şu DFGT ve g25 hassasiyeti aynı gibi ama g27 ayrı bi olay çift geri bildirim sistemi var eğer imkanın varsa g27 al yani 1 kere al tam olsun :) ben sattığım için söylemiyorum ama bambaşka bi şey g27

DFGT siparişini verdim bile dostum...
  • quote:

quote:

bunu aldım ben...

model araba, apex kitapçığ,ı oyundan görüntülerin olduğu kitapçık, usb bellek, anahtarlık, 2 adet kod (11 araba ve dinamik tema için), deri cüzdan. hepsi çıkıyor içinden

ooh ohh süpermiş hocam.. sende hepsisony den mi aldın..?
  • quote:

quote:

quote:

bunu aldım ben...

yok ben hepsiburada dan sipariş vermiştim. o an 174 liraydı hepsisony de burada da 160 :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bunu aldım ben...

yok ben hepsiburada dan sipariş vermiştim. o an 174 liraydı hepsisony de burada da 160 :D

hepsiburada da yok.. ben hepsisony den aldım... salı çarşamba gelir diye umuyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.