Şimdi Ara

Dfgt-g25 ve g27 ps4 destegi imza kampanyasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dfgt-g25 ve g27 ps4 destegi icin imza kampanyasi baslattim

https://www.change.org/p/sony-logitech-playstation-4-need-dfgt-g25-g27-support-for-ps4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 18 Ocak 2016; 21:06:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 imzamiz var

destek veren arkadaslara cok tesekkurler

• imza verirdim ama ps4 aldıktan 2-3 ay sonra g27mi bağlamak istediğimde haberim oldu ps4 desteklemeyi bırak çalışmadığı. ve g27nin 2.el piyasasının ayaklar altına düşeceğini tahmin ederek daha 3-5 ilan varken en uygun fiyatı yazarak 2 gün içinde satmak zorunda kaldım. logitechi kınıyorum ancak imza için geç artık. thrustmaster alacaksınız ps3 ps4 ps5 babalar gibi oynayacaksınız. logitech e güven olmaz bu aralar. g29 ps5i desteklerse logitech anca temizler üzerindeki bu lekeyi. yoksa gidipte 500-1000tllerde bir ürün alınmaz logitechten. adamlar parası olanı kazıklama derdinde.

bence şimdiden g29 ps5 i desteklesin kampanyası aç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

imza verirdim ama ps4 aldıktan 2-3 ay sonra g27mi bağlamak istediğimde haberim oldu ps4 desteklemeyi bırak çalışmadığı. ve g27nin 2.el piyasasının ayaklar altına düşeceğini tahmin ederek daha 3-5 ilan varken en uygun fiyatı yazarak 2 gün içinde satmak zorunda kaldım. logitechi kınıyorum ancak imza için geç artık. thrustmaster alacaksınız ps3 ps4 ps5 babalar gibi oynayacaksınız. logitech e güven olmaz bu aralar. g29 ps5i desteklerse logitech anca temizler üzerindeki bu lekeyi. yoksa gidipte 500-1000tllerde bir ürün alınmaz logitechten. adamlar parası olanı kazıklama derdinde.

hocam ben ps5 almayi dusunmuyorum

bu is para tuzagina döndü artik

sadece gt icin direksiyon almayi dusunmuyorum

destek verirlerse assettoyu dirt rally yi ve Gt harici gelecek saglam yaris oyunlarinida Ps4 e alirim

destek vermezlerse gt yi alip gamepadle oynarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 21 Ocak 2016; 23:11:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

imza verirdim ama ps4 aldıktan 2-3 ay sonra g27mi bağlamak istediğimde haberim oldu ps4 desteklemeyi bırak çalışmadığı. ve g27nin 2.el piyasasının ayaklar altına düşeceğini tahmin ederek daha 3-5 ilan varken en uygun fiyatı yazarak 2 gün içinde satmak zorunda kaldım. logitechi kınıyorum ancak imza için geç artık. thrustmaster alacaksınız ps3 ps4 ps5 babalar gibi oynayacaksınız. logitech e güven olmaz bu aralar. g29 ps5i desteklerse logitech anca temizler üzerindeki bu lekeyi. yoksa gidipte 500-1000tllerde bir ürün alınmaz logitechten. adamlar parası olanı kazıklama derdinde.

hocam ben ps5 almayi dusunmuyorum

bu is para tuzagina döndü artik

sadece gt icin direksiyon almayi dusunmuyorum

destek verirlerse assettoyu dirt rally yi ve Gt harici gelecek saglam yaris oyunlarinida Ps4 e alirim

destek vermezlerse gt yi alip gamepadle oynarim

eskiden tv 40" idi ps3 zamanı. ancak 48" alınca ps3 ün grafikleri gözüme batmaya başladı özellikle gta5 te ufuk çizgisindeki grafikler ve arabanın kaputu vs kare kare görünce sattım ps4 aldım. ancak futbol oyunu veya nfs GT5 gibi oyunlarda hiç gerek yokmuş. aradaki fark hiç belli değil.

ps4 banada yeterli geliyor bir güncellemeyle ps5i satmak için ps4ü bilerek rezil etmezlerse.

yapacak bişey yok bence g27e destek gelse bu sefer g27yi satıp g29 alanlar veya ucuza g27 dururken daha pahalıya direk g29 alanlara bir kazık olmuş olacak. tükürdüğünü yalamak daha kötü bu durumda logitech için.

bu "M4 Converter" aletleri tavsiye ederim g27nin ps4 te çalışması için ancak bu aletlerdede ds4 hassasiyetinde oynarsınız, titreşim gaz direksiyon hassasiyeti oranları ds4 koldaki gibi olur. daha fazlası olmaz. bu aletlerin klavye mouse ps3 kolu xbox kolu vs hepsinin bağlanabildiği modelleride var ama pahalı.

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    gimx i duymustum ama m4 converter i yeni duydum hocam cok sagolun

fiyatlarina bi gozatayim eger uguzsa ve destek gelmezse denerim

insan direksiyonla oynamanin keyfini alinca tekrar gamepad ile oynamak istemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

gimx i duymustum ama m4 converter i yeni duydum hocam cok sagolun

fiyatlarina bi gozatayim eger uguzsa ve destek gelmezse denerim

insan direksiyonla oynamanin keyfini alinca tekrar gamepad ile oynamak istemiyor

dönüştürücü bir sürü çeşit var fiyatlarıda 150-200 den başlıyor 800tl ye kadar çıkıyor. hatta F1 diye bu g27 ye özel yarış oyunları için üretileni bile gördüm internette. ben artık g27den elimi yıkamıştım yoksa sadece 2 oyun oynamıştım yepyeni duruyordu. bunlarıda çok inceledim. 300tlye bitane alsam g27 de 700tl civarı idi o zaman 2. eli. ikisi toplam 1000tl yapıyordu. dedim bu alete 300 verene kadar 600-700 veririm başka bir direksiyon alırım diye hesap ettim. birde baktım bikaçtane 2. eli var bu converter dönüştürücülerin mantık yürüttüm adam satıyorsa belkide randıman alamamıştır diye işkillendim.

ancak bu converter lerin şimdi daha yeni modelleri çıkmıştır. her türlü xbox kolunu ps4e ps3 kolunu klavye mouse bağlayabildiğiniz modelleri var. almışken öyle bişey almak daha iyi.

• Imza
  • Merhaba arkadaşlar yeni konu açmak istemedim o yüzden buradan sorayım dedim. Elimdeki dfgt yi ps4 te değerlendirmenin basit bir yolu var mı? Bahsi geçen parçadan sipariş verebileceğim bir site var mı (Türkiye içi olursa iyi olur)? Kullanan varsa hangisi iyidir? Kullanımda sorun yaşatıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Merhaba arkadaşlar yeni konu açmak istemedim o yüzden buradan sorayım dedim. Elimdeki dfgt yi ps4 te değerlendirmenin basit bir yolu var mı? Bahsi geçen parçadan sipariş verebileceğim bir site var mı (Türkiye içi olursa iyi olur)? Kullanan varsa hangisi iyidir? Kullanımda sorun yaşatıyor mu?
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-maxrace-f1-converter-3.0-358565911/detay

sahibindende converter yaz arama yerine ve sonuçlar çıktıktan sonra konsol bölümünü seç. orada bak.

g25-27 vs ps3 direksiyonlarını ps4 te çalışmasını sağlayan dönüşrütücüler var. hatta xbox ps4 beraber çalışmasını sağlıyor vs.

max race f1 2 versiyonu vardı en son araştırdığımda.

g27 converter yaz internete. birçok marka var.

ancak bazı converter markalar ff desteği sunmazken yani direksiyon olarak algılıyor ama titreşimi ds4 koldaki gibi titriyor direksiyona özel titreşim olmuyor. bazılarıda ff desteği sunuyor max race f1 ff desteği sağladığını iddia ediyordu. 6 ay oldu ben araştıralı.
    https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=g27+converter&rh=i%3Aaps%2Ck%3Ag27+converter

ff önemli değil derseniz cronusmax var.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-cronusmax-donusturucu-xbox-ps4-ps3-gta-5-fifa-15-pes-464553393/detay
    https://www.amazon.de/CronusMAX-Version-Crossover-Adapter-Computers/dp/B00T76ZGDY/ref=pd_sbs_107_6?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=NNZSY3KSSRMXJ644YZSM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 19 Ekim 2017; 13:17:30 >

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bakalım forumdan bir arkadaş yapıp satıyordu gimx ondan sipariş verdim. Geldiğinde sonucu yazarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ana kadar dfgt-g29-t300 ve t150 kullandım

dfgt yi elimden çıkardığıma pişmanım cidden özel bi direksiyon

sıfır güzel fiyata yakalarsam alırım diycem ama fiyatlarda uçmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 19 Kasım 2017; 18:9:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Merhaba arkadaşlar yeni konu açmak istemedim o yüzden buradan sorayım dedim. Elimdeki dfgt yi ps4 te değerlendirmenin basit bir yolu var mı? Bahsi geçen parçadan sipariş verebileceğim bir site var mı (Türkiye içi olursa iyi olur)? Kullanan varsa hangisi iyidir? Kullanımda sorun yaşatıyor mu?

https://forum.donanimhaber.com/logitech-direksiyonlarinizi-ps4-te-kullanin-force-feedbackli-g27-g25-dfgt-momo--115423681

bu arkadaşın konusuna bakabilirsin. bende aldım bu arkadaştan. istersen kendinde yapabilrsin gimx sitesinde talimatları var. biraz elektronik biraz yazılım bilgisi istiyor. benim yapmaya vaktim olmadığı için aldım. arkadaş güvenilir sıkıntı çıkmadı şu an için.

• G27 satan bir mağaza var mı ki İstanbul'da?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.