Şimdi Ara

DFGT Ayar sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bugün direksiyon ayarlarıyla biraz oynadıktan sonra memnun kalmayıp eski haline getirdim. Şimdi de direksiyon çok yumuşak halde ve direksiyon belli bir hıza ulaşmadan kendini toplamıyor. Bu güncelleme ile alakalı bir durum mu yoksa ayarlarda hata mı yaptım bilemedim. Ne yapabilirim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burak993

Arkadaşlar merhaba. Bugün direksiyon ayarlarıyla biraz oynadıktan sonra memnun kalmayıp eski haline getirdim. Şimdi de direksiyon çok yumuşak halde ve direksiyon belli bir hıza ulaşmadan kendini toplamıyor. Bu güncelleme ile alakalı bir durum mu yoksa ayarlarda hata mı yaptım bilemedim. Ne yapabilirim acaba?

Zaten olması gereken o değil mi? Belli bir hız arttıkça toplama hızı artar. Yeni nesil çekicilerin çoğunun direksiyonu da yumuşak zaten.
  • AlperAkbilgi kullanıcısına yanıt
    Doğru tabii de önceden gaza bastığımda toplamaya başlıyordu. Şimdi ise 20-30 km hıza ulaştıktan sonra topluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ayarlarım bu şekilde, umarım faydası olur.

Motor titreşimini kendime göre ayarladım, arttırıp azaltabilirsiniz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

DFGT Ayar sorunu DFGT Ayar sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperAkbilgi -- 4 Mart 2016; 11:38:23 >

Teşekkür ederim. Hemen deniyorum.
  • quote:

Teşekkür ederim. Hemen deniyorum.

Çözüldü mü problem?
    Şu an biraz daha iyi. Sanırım benim önceden kullandığım ayar çok sertti o yüzden bana çok yumuşak geldi yeni ayarlar.
  • quote:

Şu an biraz daha iyi. Sanırım benim önceden kullandığım ayar çok sertti o yüzden bana çok yumuşak geldi yeni ayarlar.

force feedback gain'i arttırıp deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperAkbilgi -- 4 Mart 2016; 13:25:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.