Şimdi Ara

Devilian Online (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
1
Favori
10.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Su anda turklerin en cok oldugu server/klan hangi sunucuda bende yarin hesap acip girmek istiyorum guzel gibi

seadriftte 2 tane var turk ve turks
    diğer serverı pek bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarparian

Hocam marketten 5 dolara 750 kredi cektik diyelim,ne gibi kisitlamalar kalkiyor biraz acarmisiniz.

megaphone
    fısıldama
    oyuncu marketi (broker, ah her neyse işte :)
    trade atma
    mail gönderme
  • gm ile live chatten yaptığımız konuşmadan edindiğim ek bilgi
    steam den aldığınız paketler kod şeklinde olduğu için kısıtlamaları kaldırmıyor
  • 1-2 defa pvp ye girip yorum yazmistim,erken konusmusum,berserker de gayet iyiymis pvp de.😊Anca 52 oldum pvp pis sardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkankot2

quote:

Orijinalden alıntı: judge-fred

gm ile live chatten yaptığımız konuşmadan edindiğim ek bilgi
    steam den aldığınız paketler kod şeklinde olduğu için kısıtlamaları kaldırmıyor

steamden "oyun içi cash aldım 5 dolarlık" ve tüm sınırlamalarım kalktı o yazdığınız tüm aktiviteleri yapabiliyorum.

kod şeklinde mi aldın hocam?

zira gm live chatte açık şekilde steam den alınan paketlerde kısıtlamalar kalmıyor dedi

acaba kredi alımı farklı mı oluyor bilemedim

bi daha yazışayım alıştılar nasılsa :)

edit:tam olarak ne aldın hocam bi link atsana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judge-fred -- 6 Ocak 2016; 20:06:37 >
  • GM Turche
    Thanks for contacting Trion Worlds Customer Support. I'm happy to look into your issue for you today.
    Only purchases made with Trion Worlds for real world money will lift Limited account status.
  • ama soru
    steam den yapılan alışveriş limitli hesap statüsünü kaldırır mı?
    idi
  • Oha adam parasını konuşturamadığı için bıraktı usta :D
  • Oyunda gold kasma taktikleri verebilecek var mi arkadaÅŸlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, 1-2 yil aradan sonra biraz mmorpg donmek istedim, biraz arastirdiktan sonra yen cikan bu oyuna karar verdim, 20-30 tl lik harcamalar sorun degil, gecelere takiliyorum genelde, umarim oyuncu kitlesi vardir, daha indirmedim, 1-2 gune basliycam ins
  • Oyunda yeniyim resistance ve gem basmak için sormuştum.Teşekkürler cevabınız için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarparian kullanıcısına yanıt
    Selam, biliyor musun bilmiyorum. Sana talismanlar hakkinda öğrendiğim bir kaç bilgi vereceğim.

Öncelikle talismanlar sadece 15Levele kadar uprage edilebilir sonrasi için ayni talismandan bir adet daha bulup elindeki mevcut talismani yeni kartla evolvelemen gerekir böylece kartlarin ulaşilabilir maksimum seviyesi beş level daha artar.
    Talismanlara level atlatmak için Sacrified Talismanlara ihtiyacin var. Sacrified Talismanlar normal talismanlarına level atlatmanı sağlayan exp talismanlarıdır. Sacrified Talismanlari 100 Magic Dust ve 5 Gold karşılığında craftlayabilirsin.

Magic Dust: Misteye Highland'ın en üst sağ köşesindeki alandaki moblari farmlayarak düşen itemleri kırabilir ya da PvP yaparak ödül olarak birikmesini sağlayabilirsin.
    Misteye Highland'ın ana bölgesinde soldaki NPC'den günde bir defa 90Coins'e Sacrified Talisman alabilirsin.
    Abyss Tower'a günlük olarak girip rewards olarak Sacrified Talisman kutusu düşürebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHARIN -- 21 Ocak 2016; 3:46:01 >

• Bilgilendirme için teşekkürler.Talismanlara pek bakmiyordum biraz ugrasayim.

• Sarparian kullanıcısına yanıt
    Oyundaki en önemli etkenler; talismanlar, resistans, artifact ve profilindeki profiencyler

• Oyunu köpek gibi oynuyordum son 1ve2 haftadır oynamıyorum neden ki oysaki çok zevkliydi

• Oyunda ki amacı keşfettim.
    Şu an karakterimde Master PvP seti var devamlı mahzen yaparsanız sıkılırsınız.
    Oyunda haftalık PvP sıralamasına girene ödül var guild olarak ya da solo girebiliyosun.
    Oyunda Misteye Highland'in sağ üst köşesindeki moblari kesip içinden dusen itemleri kirdirip Sacrified Talismans kutusu üretiyorsun ve tanesi yirmi golddan satılıyor.
    Oyunda ki amaç artifactları fullemek ve aynı zamanda Şubatta yeni setler, yeni level ve mahzen geliyor.
    Oyunda ki adım LETHALIN biz guild olarak EU Seadriftte oynuyoruz ve aktif oyuncularımız var.
    Beraber görev ve PvP yaptığımız için zevkli geçiyor.

Bu arada PvP ödülleri kedi classında ilk üçe 750Gold değerinde archgemstone üç ile on arasındakilere 325Gold değerinde archgemstone

Geçen hafta kendi classımda altinci bu hafta ikinciyim. Oyunda dungeon reward boost düşürmek için kurulan raid partyler bile var sadece tek başiniza oynarsaniz bunlari öğrenemez ve oyundan zevk alamazsınız.
    Bu arada oyundaki en iyi set senin daha önce konumun altına yorum yaptiğin gibi Tragedy değil Master Setidir. PvP' de bir tik daha avantajli bir set.

Oyunda abis kuleside var bu kulede ilk yüz ranka girene haftalik ödül var.
    Bir ile ucuncuye 200Archgemstore yani ortalama 300Goldluk bir hediye

Oyunda kastirarak ve farm yaparak bir haftada bin golddan fazla para kazanma şansiniz ve oyunda en iyilerden biri olmaniz için bir şans var ayrica guildiniz sağlam olursa toprak isgal edip butun gun farmlayabiliyorsunuz dolayisiyla bizim guildimiz içinde yardimlaşma oldukça fazla ve Raidcall kullanıyoruz.
    Kisacasi alti yedi aydir oyun oynamayan ben on dokuz gundur icinde bulundugum bu oyundan zevk aliyorum ve benim için bu oyun piyasada ki Aion'dan sonra en iyi oyunlardan biridir. Para verip öne geçen adamlardan çok emekle paranin onune geçilen oyunlardan biri.

Profiency geliştirmek, item statlari gelistirmek, artifact gelistirmek, talisman geliştirmek oyunda set yapmak işin onemsiz kismi oyun kalaninda başliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHARIN -- 22 Ocak 2016; 5:27:30 >

• GrandTurco kullanıcısına yanıt
    Yukardaki mesajimi okuyun Türkçe rehber olmadiği için oyunun oynanişini bilmiyosunuz hocam

• şu unknown error occured hatasını bir türlü çözemedim oyuna giremiyorum 2 haftadır şunun yüzünden var mı çözümünü bilen?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an mobildeyim Archgemstone'lar ile her yirmi tanesinden üç adet Ael's tears aliyosun (Satilabilen cinsinin uc tanesi 20 archgem, satilamayanin tanesi uc tanesi 12archgem
    Pvpden kazanilan 250-500 arasi archgemstone).
    Bu arada master seti PvP'de Tragedy'den bir tik daha iyi yuzdelik agirlikli olduğu için.
    Master Seti Training Certifiedle aliniyor archgemstone ile değil.

Karakterin para etmediğide yanlis hocam Türkiye'de oyuncu sayisi yok diye oynanmiyo sanmayin. Sana daha öncede söyledim karakterini EpicNPC.com'da satabilirsin.
    Ben oyuna para yatırmıyorum sadece 5$'lik paketi aldim.

Senin oyuna gelen guncellemelerden haberin yokki. Oyun artık bildiğin Free2Play kategorisinde çünkü sen o karaktere yüz lirada yatirsan ben bir haftaya PvP ile birsuru satilabilecek Ael's Tears Create elde ediyorum.
    Bir saat mob farm ilede Sacrified Talisman yaratip satabiliyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHARIN -- 22 Ocak 2016; 17:28:16 >

• Geçen boşalmasinin sebebi Blade & Soul'du ve şu an Blade & Soul'da ki adamların hepsi tıpış tıpış geri döndü.
    Benim oyuna harcayacak fazla vaktim yok eğer sizin harcayacak vaktiniz varsa bu oyun sizin için yanlış seçenek. Knight falan demişsiniz bence siz vaktiniz varsa birde Aion deneyin.

Bu arada arkadaşlarla 3v3 PvP atmanın nesi zevksizki? Guildimizden aliyoruz giriyoruz derece yapınca oyundaki en sağlamlarda party atmaya başladı beraber score kasiyoruz. Hem Training Certified, Hem magic dust, hemde gold birikiyor.

Benim beklediğim oyun Revelations Online; o gelene kadar buna devam. Yeri gelir başka karakter açarim, yeri gelir satar tekrar başlarim ama eğer birdaha oynayacak olursam oynayacağım oyun bu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHARIN -- 22 Ocak 2016; 17:47:52 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.