Şimdi Ara

DeviantART sayfalarımız ve Grup Sayfamız! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
8.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

Kanat olmayacak..Yazıları öyle bi yazıcaksınki kanat gibi gözükecek..

Ok anladım
  • Bende birazdan istediğin tarzda bişey yapmaya çalışıcam..
  • @soulcubee

Gruba o yazdıklarını davet edicem ama suggest falan vardı çıkmıyo nerden davet ediliyor ?
  • @soulcubee
    Hangi programları yazıyım logo üzerine ?
  • dA'daki customize bölümündekilere bak
  • furkan* invite düğmesinden çağırılıyor.

aLcat[R]aZ aklına ne geliyorsa yaz bir ton program var
  • http://kalyon.deviantart.com buda benım kı arkadaslar,bı bolumunu ekleyebıldım
  • Heyooooooo millet ne haltlar karıştıyosunuz bakim, ne abicim o logolar öle, silin Türk bayrağını felan, adamlar zaten gıcık tüm Türklere, onu da geçtim ne gerek var böle milli olaylara, o kadar grup var bitanesinde milli bir işaret yok, global olun acık. Türklüğe lafımız haliyle yok ama, bu tip işlerde parti logosu gibi şeyler yapmaya da gerek yok. Grubun konusu ne ise onunlan ilgili logo hazırlayın bence.
  • Rengımız bellı olsun,Kırmızı-Beyaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Heyooooooo millet ne haltlar karıştıyosunuz bakim, ne abicim o logolar öle, silin Türk bayrağını felan, adamlar zaten gıcık tüm Türklere, onu da geçtim ne gerek var böle milli olaylara, o kadar grup var bitanesinde milli bir işaret yok, global olun acık. Türklüğe lafımız haliyle yok ama, bu tip işlerde parti logosu gibi şeyler yapmaya da gerek yok. Grubun konusu ne ise onunlan ilgili logo hazırlayın bence.

haklısın abi
  • @soulcubee
    O zaman türk bayrağı yerine hangi logoyu koycağımı söyleyin ona göre devam edeyim logoya..Birde yazcağım programları PM'den atabilirsen iyi olur.Aklıma 5-6 taneden fazla program gelmiyo nedense..
  • bayrak yerine gurubun adını yaz

icons, arrows, cursor, screensaver, theme, transformation pack, wallpaper, gadget, windows, mac os, linux, dreamscene, dreamscape, cdart, avedesk, rainmeter, litestep, samurize, rainlendar, talisman, windowblinds, stylexp, desktopx, bootskin, logonskin, cursorfx, objectbar, objectdock, circledock, rocketdock, winamp, foobar, jetaudio, xion, bsplayer, vlc player, kmplayer, media player, miranda, icq, trillian, firefox,

bu kadar yeter heralde
  • Şimdi ben olayı pek anlamadım, siz bu grubu açııyosunuz yada açtınız, içeriğine ne koymayı düşünüyosunuz, kendi yaptığınız tasarımlarımı yoksa başkalarının yaptıklarınımı, eğer zaten başkasının işini koyacaksanız bu grubun Tr ile hiç bir alakası kalmaz. Kendi yaptıklarınızı koyacaksanız onlar nelerdir, yukarıda soulcube bisürü prg ismi saymış, varmı bunlarla ilgli özgün çalışmalarınız. Onlarımı koyacaksınız ?
  • @soulcubee
    Tamamdır.Bu kadar program ismi yeterli olur..
  • grup açıldı, o programlar kanatlar için saydım

Türkiyeye özel bir grup olması pek bir şeyi değiştirmez çünkü tasarımcı insan sayısı yok denecek kadar az, yabancı kişilerinde çalışmalarını ekleyeceğiz, TR eki Türk olduğu belli olsun diye çok var öyle IT, BR v.s. bizimkide TR oldu, yerliler yabancılar bir arada olsun kaynaşsın diye düşündüm ben grubu, yabancı gruplar çok ama yerlileri bir araya toplayacak böyle grup yok, sadece yerliler olursa da bana göre gereksiz bir çalışma olur gibi çünkü genel itibari ile Türk insanını internette çözdüm ama ortaya bir karışık söylersek belki ortam canlı olur hem yerliler hem yabancılar yararlanır kaynaşır diye düşündüm...

• @soulcubee
    Bişey sorucam..Bu grubun galerisine nasıl çalışma ekliyoruz.DeviantArt'a şu ana kadar hiç çalışma eklemedimde..
  • herhangi bir ekleyeceğin çalışmanın sayfasında sağda Submit to a Group... yazıyor ona tıkla bir pencere çıkınca Type a Group name yazısını tıkla grup ismi yaz sonra Check düğmesine bas grup gelince aşağıda liste çıkıyor çalışmanın özelliğine göre listeden bölüm seç sonra allta ki submit düğmesine bas
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

herhangi bir ekleyeceğin çalışmanın sayfasında sağda Submit to a Group... yazıyor ona tıkla bir pencere çıkınca Type a Group name yazısını tıkla grup ismi yaz sonra Check düğmesine bas grup gelince aşağıda liste çıkıyor çalışmanın özelliğine göre listeden bölüm seç sonra allta ki submit düğmesine bas

Tamam ekledim galiba..
  • soulcubee aklıma şöyle birşey geldi ben rainmeter grubuna üyeyim orda logo seçimi için anketler falan düzenleniyor bizde desktoplarımızı bizim grupta yarıştıralım , tabi biraz daha fazla üyeye ulaşmamış lazım
  • olabilir ama dediğin gibi üye sayısının artması gerek...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.