Şimdi Ara

Devamlı Posion of favors (Store) +5000 experince Kazanmak[:'(]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu Moradondaki orta kapıyı biliyorsunuz demi? orada merdivenler var merdivenlerden inin (Proconsul) sonra (Issac)event yazan 2 tane görev kişileri var.(Issac)event i seçin sağ tıklayın en alttakini seçin en altta 10 tane Fang of Wolfman görevi var.Arkadaşlar işin sırrı ne biliyormusunuz,[(aynı görevi istediğiniz kadar yapabilirsiniz)] anladınızmı yani bir sürü Fang of Wolfman toplayın ve sonra Posion of Favors +5000 experince yi ardarda kapın.!Ha nasıl yapılıyor derseniz ilk başta görevi alıyorsunuz,ya ilkönce işte aynen öyle yapacaksınız.İl k başta nasıl görevi yaptıysanız görevi alıp yapın alıp yapın öyle devam ediyor daha fazla bişi sormak ve bilgi edinmek için Freeedy99@hotmail.com adresinin üstüne tıklayın dileğinizi yollayın size iletilecektir Saolun Bye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freeedy99 -- 10 Aralık 2005, 19:26:02 >

• allah razı olsun hojam. bende diyordum nerden yabılır nasıl yabılır allah allah

sende de denge kalmamıs sende git bagda bayırda gez o2 al cigerlerine .beynini fazla yorma bu tur oyunlara bırak millet yabsın gorevini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeedy99

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    [:'(

sende dogru soyluyorsun.charım acılsın ilk is 100 tane fang toplayıp pot yabucam kendime söz sana

• quote:

Orijinalden alıntı: tornados

sende dogru soyluyorsun.charım acılsın ilk is 100 tane fang toplayıp pot yabucam kendime söz sana

Alıntıları Göster
    eeeeeeeeeee Teğmen nasıl oldun nasıl olunuyor anlatsana küçük çocuk gibi merak ediyorum yaaaaaalütfen amayemiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: tornados

Alıntıları Göster
    yok iyi oldu ya, bende 150 tane fang of wolf var, eskiden kalan, inn hosstesede koyamiyoz, hiç degilse 75k xp alacam simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: SeRGaT

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    AyNEN..simdiye % 50 kasmıstım yaws.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    eeeeeee 5000 5000 nereye kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Sniper___

eeeeeee 5000 5000 nereye kadar

Alıntıları Göster
    Bu kadar saçmalık olmaz ya. Sanki ben dedim adamlara passimi resetleyin diye. Salak gibi resetliyorlar passimi. Sonra beni uğraştırıyorlar. Bide Gold Premium var. Günlerim boşa gidiyor. Ama parayı çatır çatır geri almazsam namerdim.
  • quote:

Bu kadar saçmalık olmaz ya. Sanki ben dedim adamlara passimi resetleyin diye. Salak gibi resetliyorlar passimi. Sonra beni uğraştırıyorlar. Bide Gold Premium var. Günlerim boşa gidiyor. Ama parayı çatır çatır geri almazsam namerdim.

Alıntıları Göster
    benimki daha köyü email adresi vermeden hemen reslemişler ben sitede login olupta email adresi vermdim ama işte birisi şifremi biliyormuş galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riddick_

benimki daha köyü email adresi vermeden hemen reslemişler ben sitede login olupta email adresi vermdim ama işte birisi şifremi biliyormuş galiba

Alıntıları Göster
    ÖFF 5K EX YAŞASIN BE BELKİ YÜZDEN 0.01 ARTAR.
    KAFAMI BULUYOSUN YOKSA LWLİN 20-30 ARASI MI

• quote:

Orijinalden alıntı: KedilereFisildayanAdam

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    100 olabilir ama emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demosty

100 olabilir ama emin değilim

Alıntıları Göster
    BU GOREVI BILMEYENLER İÇİN İİİİ TOPİÇ
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Freeedy99

Sende bana Yüzbaşı nasıl olunuyor anlatsana yaaaaaaa he ne dersin evet demi he?

Ben soluyem ne kadar mesaj yazarsan dh ye cavus ve ust dereceler olursun

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    e sen actın nasılsa.. actıgın tum topicler gundem yaratıyor bu forumda

• saol baba yaw bnde bı9 ara bunlardan bır suru vardı ama sımdı copte olsun gene toplayıp yapıcam cok tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilll_yamo

saol baba yaw bnde bı9 ara bunlardan bır suru vardı ama sımdı copte olsun gene toplayıp yapıcam cok tesekkurler
    ya normal kas daah kolay gidip sürekli were wolfmu kescez:P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poi

ya normal kas daah kolay gidip sürekli were wolfmu kescez:P

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuKaHero -- 10 Aralık 2005, 19:01:17 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    offf freeedy tek derdin yüzbaşı omak olunca nolcak töbe töbe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

offf freeedy tek derdin yüzbaşı omak olunca nolcak töbe töbe

Alıntıları Göster
    fredy yarım saaten beri seni dinliorum miileti elstiriosun ama senin yasın biraz ufak galiba cocuk gibisin
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    cevap vercek var freedy
    hehheheheh köpek doğurdumu aceba?
    doğurursa buraya doğurdu yaz okumu?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.