Şimdi Ara

[DEVAM EDIYOR] VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action Türkçe Çeviri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
5
Favori
7.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yamayı yarım bırakmıştık, tekrardan devam ettirmeye karar verdik yakın zamanda. Ayrıca acelem yok istediğim zaman çıkartabilirim yamayı. Eğer ki daha hızlı ve daha iyisini yapabiliyorsanız neden siz yapmıyorsunuz bu çeviriyi :) Saçma sapan yorumlarla insanların moralini bozmayınız.

• Lynch1111 L kullanıcısına yanıt

amazon.com/brain

• Sabırsızlıkla bekliyorum hocam kötü yorumlara aldırmayın kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunS22 -- 30 Aralık 2020; 20:46:42 >
  • Hocam eğer kabul ederseniz çeviri konusunda yardımcı olabilirim. Yeter ki süreci hızlandıralım :)

• Çıkmayacak diye korkuyorum çıkıcak değil mi?

• Bu oyun önerilerde o kadar çok karşıma çıkıyor ki istemsizce merak ediyorum İngilizce olmasından mütevellit oynayamamıştım. umarım yama çıkar ve herkesin övdüğü şu oyunu bir de biz oynayabiliriz.

• Çeviriye yeniden başlamışsınız, harika! Hâlâ beklemekteyiz. Kolay gelsin. :)

• Merhabalar acaba çeviri ne durumda kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunS22 -- 4 Nisan 2021; 16:5:31 >
  • Arkadaşlar çeviri durumu nerdeyse bitmiş bulunmakta, en kısa zamanda test edilip, hatalar giderilicek. Bekleyen herkese teşekkür edip, birazcık daha beklemelerini rica ediyorum.

• Tür olarak en uzak türlerden birisi sanırım Visual Novel bana.  Yine de meraklısı ve bekleneni için güzel bir haber. Sorunsuz bir test sürecinden sonra kısa sürede yayımlanır umarım. Kolaylıklar diliyorum. 

• kolay gelsin beklemedeyiz

• Şimdiden Elinize Emeğinize Sağlık. Umarım Yama Sıkıntısız İlerler.

• Ne zaman çıkar acaba merakla bekliyorum

• merhabalar bekliyoruz heyecanla

• Yamanın yarım bırakılmasına çok üzülmüştüm zamanında, şimdi devam ettiğini görmek mutlu etti. Beklemedeyim, kolay gelsin

• Oyunu bugün satın aldım, merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gktpw -- 4 Temmuz 2021; 21:1:7 >
  • Ha gayret 3 sene olacak.

• vay be yama hala test mi ediliyor acaba :D

• Merhaba, 1 senedir bu yamanının çıkmasını bekliyorum çeviri kısmında bir yardımım dokunmaz ama süreci hızlandırmak adına elimden gelen desteği size ve ekibinize sağlayabilirim. iyi günler.

• Testin bitmesine 2 sene kaldı 2023'de yayınlanacak.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.