Şimdi Ara

Deus Ex GO kısa süreliğine ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Square Enix firmasının popüler yapımlarını sıra tabanlı bulmaca olarak mobil dünyaya aktarma stratejisinin ürünlerinden olan Deus Ex GO oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi.

Deus Ex GO neler sunuyor?

Deus Ex GO oyunu aksiyondan ziyade sıra tabanlı bir bulmaca tecrübesi sunuyor. Başarılı bir grafik atmosferine sahip olan oyunda Adam Jensen karakteri ile yeteneklerini kullanarak yaklaşık 50 seviyede görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Ayrıca Bkz.Facebook kullanıcı sayısını arttırdı, reklamlarda düşüş var

Lara Croft GO ve Hitman GO oyunlarından hatırlayacağınız gibi karakterin belirli bir güzergah üzerinde ilerlemesi ve hamlelerini de yine bu güzergahta yapması gerekiyor. Bu bakımdan çok hareket serbestisi sunan bir oyun değil. Sonsuz Modda ise oyun verilerinize göre yeni bulmacalar karşınıza geliyor.

Oyunda kullanıcıların kendi seviyelerini oluşturarak diğer oyuncularla paylaşması da mümkün. Böylece standart seviyelerden sıkılanlar için ilginç ve zorlu seviyeler sunulmuş oluyor.

• Ben hiç go oyununoynamamıştım 1 ay falan öncede lara kroft oyunubücretsiz olmuştu ama ben ınu yakalayamamıştım bunu oynatım artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FlizGul F kullanıcısına yanıt
    Okurken gözlerim kanadı.

• Deneriz bakalım. Hiç Go'lamadık.

• Cazip bir oyun gibi görünmüyor görseli.

• Lara craft go ve hitman go mükemmeldi. Bunu da oynarım

• quote:

Orijinalden alıntı: FlizGul

Ben hiç go oyununoynamamıştım 1 ay falan öncede lara kroft oyunubücretsiz olmuştu ama ben ınu yakalayamamıştım bunu oynatım artık
    Do you speak turkish?

• Apple store da uygulama için satın almalar sunar diyor. Bedava olan ne?

• teknikgorus kullanıcısına yanıt
    "uygulama içi" diyor, yani oyun içindeki market/mağazada ne sunuyorsa bazı şeyler ücretli demek. Oyun yine bedava.

• Oynadım ama tarz olarak beni sarmadı. Ben Mankind divided'a geri döneyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.