Şimdi Ara

Detroit: Become Human PC Sistem Gereksinimleri GTX 1080 Öneriyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Turk.Navy

Evet hocam oyun İngilizce doğru diyorsunuz Türkçe altyazı var yalnız

Alıntıları Göster
    Şaka yollu takılma yorumuydu o. B
  • Özel oyunlardaki görselliği ben PC oyunlarında bulamıyorum..O kadar ekran kartı var PC'de..O kartlar konsolda olsaydı şimdiye CGI grafikli oyunlar oynardık..PS5'in özel oyunları kesin yakın olur zaten CGI grafiklere...PC'deki yapımcıları bırak anca milleti 4K 60 FPS ile kandırsın..Bu kartlar sadece bunun içinmi var yani..Hiç grafikten haber veren yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Özel oyunlardaki görselliği ben PC oyunlarında bulamıyorum..O kadar ekran kartı var PC'de..O kartlar konsolda olsaydı şimdiye CGI grafikli oyunlar oynardık..PS5'in özel oyunları kesin yakın olur zaten CGI grafiklere...PC'deki yapımcıları bırak anca milleti 4K 60 FPS ile kandırsın..Bu kartlar sadece bunun içinmi var yani..Hiç grafikten haber veren yok...
    4K TV üreticilerinin tüketicilere dayattığı, çokta önemli olmayan bir özellik. Önemli olan grafiksel gelişme, evet çözünürlüğün kaliteli grafiklere etkisi var ama ne önemli etken değil. Bugün 4K hiç bir oyunun görselleri 480p kalitesindeki bir fotoğraftan daha gerçek gorunmez. Grafik dedin mi, ben kaplama kalitesi, efektlerin gerçekçiliği gibi hususlara dikkat ederim. Bu da her nesilde bir adım öteye taşınacaktır.

Önümüzdeki nesil bu nesilde gördüğümüz grafiklerin 4K versiyonları yerine 1080p kaliteli kaplamalı, efektli, etkileşimi bol oyunları tercih ederim şahsen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 26 Mart 2019; 8:49:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

4K TV üreticilerinin tüketicilere dayattığı, çokta önemli olmayan bir özellik. Önemli olan grafiksel gelişme, evet çözünürlüğün kaliteli grafiklere etkisi var ama ne önemli etken değil. Bugün 4K hiç bir oyunun görselleri 480p kalitesindeki bir fotoğraftan daha gerçek gorunmez. Grafik dedin mi, ben kaplama kalitesi, efektlerin gerçekçiliği gibi hususlara dikkat ederim. Bu da her nesilde bir adım öteye taşınacaktır.

Önümüzdeki nesil bu nesilde gördüğümüz grafiklerin 4K versiyonları yerine 1080p kaliteli kaplamalı, efektli, etkileşimi bol oyunları tercih ederim şahsen...

Aynen hocam, Mesela One X gibi bir cihaz ne farklar atardı grafik olarak..Ama işte bütün güç 4K oynatmaya gidiyor..İnsanlar grafik ile çözünürlüğü karıştırır olmuş...Sanıyorlarki Bir oyun 4K ise başka gözüküyor, Ama bir çizgi filimin çözünürlüğünü ne kadar değiştirirsen değiştir yinede çizgi filimdir...Şimdiye çoktan Last of us part 2 grafiklerinin standartlaşması gerekirdi elimizdeki bu kartlarla...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.