Şimdi Ara

Detroit: Become Human'ın Satışları 2 Milyonu Aştı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Yazık tüm platformlara çıkıp 3-4 milyon ya da daha fazla satmak varken tek platforma çıkıp 2 milyon satmış bu şirketin durumunu çok iyi görmüyorum.

Yine sen yine boş fanlık bi bitmediniz
  • quote:

Yazık tüm platformlara çıkıp 3-4 milyon ya da daha fazla satmak varken tek platforma çıkıp 2 milyon satmış bu şirketin durumunu çok iyi görmüyorum.

Birileri hala salyalarını saçıyor etrafa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Maaşlı troll ps4 alamiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok sevindim daha fazlasını hak ediyor çünkü bu oyun

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sony nin sahip olduğu firmadan multiplatform oyun beklemek çok iyi bi trolsün gerçekten bu arada çok iyi satmış türüne göre ps5 de yine güzel bir oyun bekliyorum David cage abiden umarım bu sefer biraz süreyi uzatır 15-20 saat gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 13 Aralık 2018; 12:40:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Şu yorumumda fanboyluk olduğunu söyleyen insanın en kısa zamanda okuma-yazma-anlama kursu varsa oraya gitmesi şart olmuştur. Nasıl bir kindar tip bunlar ya anlamak zor!

• quote:

Şu yorumumda fanboyluk olduğunu söyleyen insanın en kısa zamanda okuma-yazma-anlama kursu varsa oraya gitmesi şart olmuştur. Nasıl bir kindar tip bunlar ya anlamak zor!

Her ps haberin altında hemen hemen sen varsın yav kardeşim bıktık senden artık canım kardeşim bi bit artık be bi bitin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellknight69

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu adamlara acıyorum, O kadar yıl oyun yapıyorlar hak ettiklerini alamıyorlar...Gerçi artık farklı bir tür denemenin zamanı geldi gibi...
    </blockquote>
    Adamların en çok satan oyunu olmuş yazıyor okuman yok mu? Hala hak ettiklerini alamıyor demişsin!

Ben anlamadım ne oldu şimdi böylee sanada bi afra tafra yapmışsın...10 milyon-20 milyon satan Exc. oyunlar var...Çokmu itici bir yorum yapmışım anlamadım...Bak bana böyle sırf yorum yazmak için yorum yazmayın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thejoker58906

Sony nin sahip olduğu firmadan multiplatform oyun beklemek çok iyi bi trolsün gerçekten bu arada çok iyi satmış türüne göre ps5 de yine güzel bir oyun bekliyorum David cage abiden umarım bu sefer biraz süreyi uzatır 15-20 saat gibi

Quantic Dream Sony'nin firması değil. Ama firmanın başkanı David Cage Sony ile çalışmaktan çok mutlu olduklarını söylüyor. Sony bize özgürlük veriyor ve bizi sadece bir yöne doğru sıkıştırmıyor demişti. Adamlar mutlu Sony ile çalışmaktan. MS'in bırakın kendileri ile çalışanları, satın aldıkları firmalara neler yaptığını ( % 90 kapatıyorlar ) gördükçe ben de David Cage'e hak veriyorum. Herşey çok satmak değil. Herşey para da değil. Adamlar mutlu oldukları işi, mutlu oldukları insanlar ve firmalarla yapıyorlar. Bazı MS Fanboylarına önemle duyurulur.

• quote:

Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Thejoker58906

Sony nin sahip olduğu firmadan multiplatform oyun beklemek çok iyi bi trolsün gerçekten bu arada çok iyi satmış türüne göre ps5 de yine güzel bir oyun bekliyorum David cage abiden umarım bu sefer biraz süreyi uzatır 15-20 saat gibi</blockquote>

Quantic Dream Sony'nin firması değil. Ama firmanın başkanı David Cage Sony ile çalışmaktan çok mutlu olduklarını söylüyor. Sony bize özgürlük veriyor ve bizi sadece bir yöne doğru sıkıştırmıyor demişti. Adamlar mutlu Sony ile çalışmaktan. MS'in bırakın kendileri ile çalışanları, satın aldıkları firmalara neler yaptığını ( % 90 kapatıyorlar ) gördükçe ben de David Cage'e hak veriyorum. Herşey çok satmak değil. Herşey para da değil. Adamlar mutlu oldukları işi, mutlu oldukları insanlar ve firmalarla yapıyorlar. Bazı MS Fanboylarına önemle duyurulur.

Aynı haltı ms kadar yapmasada sony yapıyor. Ne çabuk unuttunuz Evolution studios'un başına geleni. Kimse David Cage demesin onun stüdyo içinde yediği haltlarıda duyduk neyse ki. Hafızanızı biraz zorlayın lütfen. Stüdyo içinde dönen terbiyesizlikleri çarşaf çarşaf okumadık mı ? Şu oyunu sırf çalışanların hatrına aldım.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

Sony nin sahip olduğu firmadan multiplatform oyun beklemek çok iyi bi trolsün gerçekten bu arada çok iyi satmış türüne göre ps5 de yine güzel bir oyun bekliyorum David cage abiden umarım bu sefer biraz süreyi uzatır 15-20 saat gibi</blockquote>

Quantic Dream Sony'nin firması değil. Ama firmanın başkanı David Cage Sony ile çalışmaktan çok mutlu olduklarını söylüyor. Sony bize özgürlük veriyor ve bizi sadece bir yöne doğru sıkıştırmıyor demişti. Adamlar mutlu Sony ile çalışmaktan. MS'in bırakın kendileri ile çalışanları, satın aldıkları firmalara neler yaptığını ( % 90 kapatıyorlar ) gördükçe ben de David Cage'e hak veriyorum. Herşey çok satmak değil. Herşey para da değil. Adamlar mutlu oldukları işi, mutlu oldukları insanlar ve firmalarla yapıyorlar. Bazı MS Fanboylarına önemle duyurulur.</blockquote>

Aynı haltı ms kadar yapmasada sony yapıyor. Ne çabuk unuttunuz Evolution studios'un başına geleni. Kimse David Cage demesin onun stüdyo içinde yediği haltlarıda duyduk neyse ki. Hafızanızı biraz zorlayın lütfen. Stüdyo içinde dönen terbiyesizlikleri çarşaf çarşaf okumadık mı ? Şu oyunu sırf çalışanların hatrına aldım.

Ben hiç almadım. Oyuncuların QD skandalını hemencecik unutması acı.

• quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

Quantic Dream Sony'nin firması değil. Ama firmanın başkanı David Cage Sony ile çalışmaktan çok mutlu olduklarını söylüyor. Sony bize özgürlük veriyor ve bizi sadece bir yöne doğru sıkıştırmıyor demişti. Adamlar mutlu Sony ile çalışmaktan. MS'in bırakın kendileri ile çalışanları, satın aldıkları firmalara neler yaptığını ( % 90 kapatıyorlar ) gördükçe ben de David Cage'e hak veriyorum. Herşey çok satmak değil. Herşey para da değil. Adamlar mutlu oldukları işi, mutlu oldukları insanlar ve firmalarla yapıyorlar. Bazı MS Fanboylarına önemle duyurulur.</blockquote>

Aynı haltı ms kadar yapmasada sony yapıyor. Ne çabuk unuttunuz Evolution studios'un başına geleni. Kimse David Cage demesin onun stüdyo içinde yediği haltlarıda duyduk neyse ki. Hafızanızı biraz zorlayın lütfen. Stüdyo içinde dönen terbiyesizlikleri çarşaf çarşaf okumadık mı ? Şu oyunu sırf çalışanların hatrına aldım.</blockquote>

Ben hiç almadım. Oyuncuların QD skandalını hemencecik unutması acı.

Peki siz haklı olun o zaman...

• Mutlak sifira saldirdiginiz kadar balta harry e de saldiraydiniz keske. Adam millete hakaret ediyor siz elestiri yazana sariyorsunuz. Derdiniz troller degil sizin, derdiniz elestiri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkayselcuk

Mutlak sifira saldirdiginiz kadar balta harry e de saldiraydiniz keske. Adam millete hakaret ediyor siz elestiri yazana sariyorsunuz. Derdiniz troller degil sizin, derdiniz elestiri.
    Kaale almıyorum hocam sınırı geçmedikçe sıkıntı yok. Fanboy olmalarını engelleyemezsin ama büyüdükçe anlayacaklar bazı şeyleri. :)

• quote:

Kaale almıyorum hocam sınırı geçmedikçe sıkıntı yok. Fanboy olmalarını engelleyemezsin ama büyüdükçe anlayacaklar bazı şeyleri. :)

Sende haklısın ergen kardeşim çöprosoft vakit geçirmelik bişiy yok ps her haberin altındasın
    Bun ergen kardeşime fazla karışmayın ps haberlerin altında büyük abisi
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Kaale almıyorum hocam sınırı geçmedikçe sıkıntı yok. Fanboy olmalarını engelleyemezsin ama büyüdükçe anlayacaklar bazı şeyleri. :)</blockquote>

Sende haklısın ergen kardeşim çöprosoft vakit geçirmelik bişiy yok ps her haberin altındasın
    Bun ergen kardeşime fazla karışmayın ps haberlerin altında büyük abisi

Kardeşim diyorsunuz her haberin altında Mutlak sıfır mesajları iyi güzelde. İlgili ilgisiz her haberin altında sony muhabbeti yapanlarıda biraz görseniz içim acımayacak.
  • Bu kadar uzun süredir aynı şeylerin yazılıyor olmasından benim çıkardığım sonuç bu işin troll değil, IQ meselesi olması. Multiplatform olsaymışta, çok satsaymış. Ona bakarsan 100 milyon satan Multiplatform oyunlar var, 10 milyon satanlar da başarısız demezler mi?

MS Forza serisini PC ye getirdi de, her bir oyunu 10 milyon mu sattı, seri içinde bu nesil bir milyonu zorla geçen oyunları var.

Bir oyunun satış başarısında, en başta kalitesi, sonra yapılan türe gösterilen ilgi en büyük kıstasdır. Bugün en kral strateji oyununu yapsan, satacağın miktar bellidir. Detroit'te bu tarz bir oyun, kitlelerin ilgi gösterdiği türlerden değil. 2-3 milyon bu tür oyun için başarıdır.

Oradan IQ'su 50-60 civarı birinin çıkıp, oyun az satmış, her platforma çıksaydı deli gibi satardı şeklindeki yorumları ciddiye alınıp, cevaplanacak mesajlar değil bence. Kısaca attığın taşın, değdiği kurbağa, yaptığın işe değecek azizim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.