Şimdi Ara

Detroit: Become Human'da Türkçe Altyazı Desteği Olacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: french press

quote:

Orijinalden alıntı: HHarunTasar

quote:

Orjinalden alıntı: french press

oyun çöp olduktan sonra ne yapalım altyazıyı

Oynadın mı? Oyun çıkmadan nedir bu ön yargı? Sebebi ne söyle bizde bilelim?

interaktif cinemalara oyun gözüyle bakmıyorum

İşte tamam bir oyna diyor o da ne olduğu belli değil daha oyunun. Fahrenheit'da sinematikti ama oyun oskarlıktı. Piyasada 20 sene öncesinin oyunları yok zaten artık, ya bunları oynayacaksın ya call of duty oynayacaksın çöp möp demenin bir alemi yok o yüzden.

• god of war ve Detroit 2 de 2
  • Eski oyunları ben de severim ama artık adventure türü öldü, helvası dahi yendi. O eski sevdiğimiz tarzda oyun bulmak neredeyse imkansız hale geldi. Quantum Dream bir nevi bu dönemin ihtiyaçlarını karşılayan bir yapımcı ekip haline döndü.

Her şeyin gelişim halinde olduğu gibi oyun dünyası da değişiyor, bunu kabul etmek zorundayız. Detroit bu açıdan güzel bir oyun olacak, benim beklentim bu yönde. Sırf eskinin kalite oyunları ile aynı çizgide değil diye bu oyunlara çöp demek haksızlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 4 Mart 2018; 10:15:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte şimdi alınır. Helal olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an düşünmesemde oyunu kötülemenin alemi yok. Türkçe altyazı bile yeterli bence. Gta5 e çöp diyende çıkar haloya da god of war ada. Beğendiysen paran varsa al oyna tartışmaya gerek yok. Herkesin oyun kültürü olmayabilir. Zamanı yoktur veya parası. Pes fifa için cihazı alan var. Oyunu satın alıp oynamadan kötülemek bence çok saçma. Hoşuna gitmeyebilir almazsın olur biter

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • True Next Gen CGI kalitesinde True Exclusive oyunları Türkçe ile sunan Sony'e helal olsun.
    Single olmayan, cartoony grafikli oyunlara Mikro ödeme çeken firmalardan sonra Cennet gibi geldi (bknz Sea of Microtransactions xbox)
  • Ne tarzda bi oyun oldugunu çözemedim ama sabırsızlıkl bekliyorjm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belliydi zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.