Şimdi Ara

Destan Mage Clan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar , Destan serverında (başka serverda olabilir hoş sıfırdan başlanılıyor sonuçta) bir mage klan kurma planım var. Ben kendim priest olarak en büyük sorumluluğu bir mage parti çevresinde üzerime alıyorum çogunlukta rogue arkadaşlar minorları ile warriorlar canlarının çokluğundan potları ile can konusunda sıkıntı yaşamasalarda mage olanlar buff ve heal ile adeta canavara dönüşebiliyor.

Bu yüzden ortak karar kılınan bir serverda mumkunse 1priest 7 mage şeklinde bir parti kuralım istiyorum. Tabii bu 8 olana kadar bekleyelim demek degil , kim gelirse hemen başlayabiliriz level atlamaya. Henüz bir fikrim yok adream mi olalım ne olalım ortak karar verilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mithatcan

Arkadaşlar , Destan serverında (başka serverda olabilir hoş sıfırdan başlanılıyor sonuçta) bir mage klan kurma planım var. Ben kendim priest olarak en büyük sorumluluğu bir mage parti çevresinde üzerime alıyorum çogunlukta rogue arkadaşlar minorları ile warriorlar canlarının çokluğundan potları ile can konusunda sıkıntı yaşamasalarda mage olanlar buff ve heal ile adeta canavara dönüşebiliyor.

Bu yüzden ortak karar kılınan bir serverda mumkunse 1priest 7 mage şeklinde bir parti kuralım istiyorum. Tabii bu 8 olana kadar bekleyelim demek degil , kim gelirse hemen başlayabiliriz level atlamaya. Henüz bir fikrim yok adream mi olalım ne olalım ortak karar verilir.

Destandayım, 45 lv mageyim en kısa zamanda 74 sonra 80 olmayı planlıyorum, her türlü katılırım dostum. Pet mageyim bu arada.

• ben yarın destanda başlamayı planlıyorum, kafamda mage açmak var, human olarak başlayacağım,

lvl jump eventi bahanesiyle bir 80 mage kasacağım, yanına bir ardream karakteri de yapabilirim.
  • Ben gelirim pet mage ve olursanız karus olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.