Şimdi Ara

Desire x Hakkında birkaç soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler Arkadaşlar samsung galaxy ace(5830i) kullanıyorum ve 3 5 uygulama yükleyince hafıza hemen doluyor ve telefon değim yerindeyse symbiandan daha yavaş mesajlara basıyorum 2 3 saniye sonra geliyor falan yani çok sinirliyim kaç kere fırlattm sinirden. Artık kafayı yiyecem ya samsungdan sırf bu ace yüzünden nefret etmeye başladım işte bu sebeplerden dolayı değişmeye karar verdim htc markasına seviyordm zaten desire x de hoşuma gitti fiyatıda benim için uygun seviyede almayı düşünüyorum ama danışmak istediğim birkaç şey var size;

1-768 mb ram yeterlimidir? Oyun oynamam sadece internet whatsap facebook girerim
    2-4 Gb hafızanın ne kadarı benim? Sonuç olarak uygulama yükleyeceğim ve acedeki illeti çekmek istemiyorum root falanda yapmayı istemiyorum

Bir iki yıl beni yarı yolda bırakmasın istiyorum ve yavaşlamasıını kesinlikle istemiyorum. Oyun oynamayacağm için tonlarca para döküm ihtiyacımdan yüksek donanımda almak istemiyorum bu telefonu düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

• ben performansindan aşırı memnunum ram gayette yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon güzel ama ram den dolayı 4.1 den sonra guncelleme alıcagı kesin degil.
    s3 miniye bakmanızı tavsiye ederim :) samsung olmassa xperia p de olabilir
  • bende s3 mini yi düşündüm çok ama bu ace den sonra samsung dan bir süre uzaklaşmak istiyorum samsung yazısını bile görmek istemiyorum. S3 mini ile desire x arasında gözle görülür bir performans farkı varmıdır acaba?
  • Yeterlidir o telefon sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle o dedikleini dafa fazlasini karşılayacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.