Şimdi Ara

Desire HD - Desire S - Incredible S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefon tavsiyeleri altında açacaktım ama listemdeki tüm telefonlar HTC olunca burayı tercih ettim.

Bu 3 model arasında şarj ve kamerasıyla Incredible S öne geçmişti. En azından donanımhaber inceleme videolarıyla. Fakat daha sonra Desire S'in pil performansının aynı olduğunu okudum. Bu ne derece doğrudur?

Ayrıca bunların dışında Desire HD tercih etmemek çok mu büyük hata olur? 4.3 ekran olmasına rağmen çözünürlüğünün diğerleriyle aynı olması beni itiyor ancak şarj süresi önemli bir kriterim olduğundan eğer şarjı daha iyiyse onu alabilirim. Kullanan arkadaşların yorumlarını okudum ama farklı sesler çıkmış o yüzden başlık açtım.

Ben ekranımın aydınlığını 0-50 arasında bir yerlerde tutarak kullanan, wi-fi sürekli açık fakat 3g her zaman kapalı gezen, 15 dakikada bir mail otomatik mail kontrolü yaptıran biriyim, 1.5 saatti zor bulur günlük konuşmam. Çok sık whatsapp kullanırım. Bu şartlar altında şarj süresi hangisinin en iyisidir ?

Şarjdan sonra ise ekran ve kamerayı ön planda tutuyorum. iPhone 3g kullanıcısıyım ve mümkünse biraz daha iyi bir ekran istiyorum telefonumu yeniliyorken :)

Aslında sensation istemiştim ama toz sorunu beni uzaklaştırdı ve XE bekleyemeyeceğimi düşünüyorum.

Desire S = 1.065'e alabiliyorum (1 günlüğüne)
    Desire HD = 1.239'a (1 günlüğüne)
    Incredible S = 1.300

Daha ucuz yerler varsa bilmiyorum :)

• Yok mudur önerisi olan arkadaş?
  • sensation daki toz sorunu nedir?
  • toz sorunu falan bunlara takıcana donanınama bak dostum.Sensation bunların daha üstünde bi cihaz.dikkatli kullanırsanız bi sorun cıkcanı sanmıyorum zaten htc en sağlam kasaya sahip telefonları üretiyor.kıl tüy bunlara kafa yorma adamlar 2 günlük firma değiller bunları düsünemiyecek kadar
  • HTC kullandım, sağlamlığına güvendiğim için Apple yerine HTCye yöneldim, 2000 lira iPhone'a vermek istemiyorum tasarım yeni olmadıkça. Fakat şu bir gerçek ki toz sorunu çok can sıkıcı ve açıkçası işlemci hızı veya çekirdeği beni çok alakadar etmiyor, internet performansı pratikte hepsinin yeterli, ramleri zaten fazlasıyla yeter bana, sadece şarj, kamera ve ekran kıyaslaması yapıyorum bu üçü arasında. Sensation gerçekten çok kuvvetli ve güzel ancak tozlu ortamlarda bulunuyorum ve risk almak istemiyorum.

@mcetindas sensation'ın toz sorunu, bazı modellerde cihazın sol altından sanırım, toz giriyor ve dokunmatiğin hassaslığını etkilediği gibi içeride, silemeyeceğiniz hoş olmayan bir görüntü oluşturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Force

HTC kullandım, sağlamlığına güvendiğim için Apple yerine HTCye yöneldim, 2000 lira iPhone'a vermek istemiyorum tasarım yeni olmadıkça. Fakat şu bir gerçek ki toz sorunu çok can sıkıcı ve açıkçası işlemci hızı veya çekirdeği beni çok alakadar etmiyor, internet performansı pratikte hepsinin yeterli, ramleri zaten fazlasıyla yeter bana, sadece şarj, kamera ve ekran kıyaslaması yapıyorum bu üçü arasında. Sensation gerçekten çok kuvvetli ve güzel ancak tozlu ortamlarda bulunuyorum ve risk almak istemiyorum.

@mcetindas sensation'ın toz sorunu, bazı modellerde cihazın sol altından sanırım, toz giriyor ve dokunmatiğin hassaslığını etkilediği gibi içeride, silemeyeceğiniz hoş olmayan bir görüntü oluşturuyor.

Ilk kez duyuyotum toz sorunu diye bi sorun ama madem bu kadar eminsin ve fazla para vermek isyemiyorsun desire s ten son derece memnunum. 3.7 lik ekranı sayesinde tek elle kullanım imkanı sağlıyor ve bu ekranda 800x480 çözünürlük sayesinde ekran görünümü gayet iyi. Sanırım şarj bakımından da aralarında en iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alighieri

quote:

Orijinalden alıntı: The Force

HTC kullandım, sağlamlığına güvendiğim için Apple yerine HTCye yöneldim, 2000 lira iPhone'a vermek istemiyorum tasarım yeni olmadıkça. Fakat şu bir gerçek ki toz sorunu çok can sıkıcı ve açıkçası işlemci hızı veya çekirdeği beni çok alakadar etmiyor, internet performansı pratikte hepsinin yeterli, ramleri zaten fazlasıyla yeter bana, sadece şarj, kamera ve ekran kıyaslaması yapıyorum bu üçü arasında. Sensation gerçekten çok kuvvetli ve güzel ancak tozlu ortamlarda bulunuyorum ve risk almak istemiyorum.

Ilk kez duyuyotum toz sorunu diye bi sorun ama madem bu kadar eminsin ve fazla para vermek isyemiyorsun desire s ten son derece memnunum. 3.7 lik ekranı sayesinde tek elle kullanım imkanı sağlıyor ve bu ekranda 800x480 çözünürlük sayesinde ekran görünümü gayet iyi. Sanırım şarj bakımından da aralarında en iyisi.

Sensation kullanıcıları başlığında bir çok sorundan etkilenmiş arkadaş var ve HTC'nin dikkatini çekip sorunlarına çözüm getirmeye çalışıyorlar. Söylediklerine göre Sharp panel ekranlı modellerde böyleymiş. Peki Desire S'in şarjı benim ilk mesajda saydığım şartlarda tahminen kaç gün gider sizce? Kullanan biri olduğunuz için fikir yürütebilirsiniz belki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.