Şimdi Ara

DERSHANELERİN SON DURUMU NE? DERSHANELERİN GELECEĞİ. KALKTI MI NE OLDU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> DERSHANELERİN SON DURUMU NE? DERSHANELERİN GELECEĞİ. KALKTI MI NE OLDU?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1

DERSHANELERİN SON DURUMU NE? DERSHANELERİN GELECEĞİ. KALKTI MI NE OLDU?

(En Son Oy Tarihi: 21.7.2015)
Giriş
    Forum kırılmış eski konuyu bozuyorum bende. 3. seneme kalıcam. Geçen sene hiç çalışmadım evdeydim bu sene dershanesiz güvenmiyor ailem. Dershaneler kapatılmıyor dedi anayasa mahkemesi ama adamlar kesin kapatılacak diyor ne olacak şimdi ortada kalmak istemiyorum. Dershanesiz yapamam ben. Dershanesiz yapılır ama ben yapamam. 3. senemde de baraj civarı takılmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi köpekkedifare -- 21 Temmuz 2015; 1:46:53 >

|
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Pensilvanya Terör Örgütünün halkı sömürmesine izin verilemez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi köpekkedifare -- 21 Temmuz 2015; 0:01:37 >
    |
    |
    |
    Şu an eğitim sisteminde boşluk var. Yani şuan dersaneler yasal değil. Bununla beraber çoğu dersane temel lise oldu ve yazın başında eğitime başladı. Yani dersaneler belki de kapatilsaydi daha az karışıklık olurdu. Ancak temel liseye dönen ortalama 20 okuldan 19'u temel lise olarak devam edecek çünkü talep ve arz bu yönde. Ancak fem kuruluşu dersane olarak hic kapanmadı ve devam edecek. Bununla beraber küçük dersane şubeleri de dersane olarak kalacak. Çünkü bakırköy uğur, fatih, kültür, final gibi dersanelerin 'başkent' diye tanımlayabileceğimiz şubeleri temel lise oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Morozevich

Şu an eğitim sisteminde boşluk var. Yani şuan dersaneler yasal değil. Bununla beraber çoğu dersane temel lise oldu ve yazın başında eğitime başladı. Yani dersaneler belki de kapatilsaydi daha az karışıklık olurdu. Ancak temel liseye dönen ortalama 20 okuldan 19'u temel lise olarak devam edecek çünkü talep ve arz bu yönde. Ancak fem kuruluşu dersane olarak hic kapanmadı ve devam edecek. Bununla beraber küçük dersane şubeleri de dersane olarak kalacak. Çünkü bakırköy uğur, fatih, kültür, final gibi dersanelerin 'başkent' diye tanımlayabileceğimiz şubeleri temel lise oldu.

Mezunların temel lise dediğimiz şeye gitme imkanı yokmu? Ne yapıcam şimdi?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Freddie

Anlamadım. Ne demek oluyor bu şimdi.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.