Şimdi Ara

Dershanelere n'oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,gelecek sene ilk dönem 1.üniversitemi bitiriyorum(Bahçeşehir Endüstri Mühendisliği).Yine gelecek sene TM den sınava hazırlanmak istiyorum.Benim zamanımda(yaklaşık 5-6 sene önce) iyi olan Fen Bilimleri dershanesi vardı(Kadıköy şubesine gitmiştim.).Bunlar duruyor mu hala?Dershaneler değişip kurs mu olmuş,ne değişti?Konu hakkında baya bilgisizim,tavsiyeniz var mı bana?

Üniversite ve bölüm(endüstri mühendisliği) ile ilgili soruları olan varsa seve seve cevaplarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big-Long-Pink-Strong -- 17 Mart 2018; 0:27:59 >

• Niye baştan hazırlanıyorsunuz hocam çok güzel bölüm başka bir bölüm mu eklemek istiyorsunuz cvye? Yoksa başka meslek için mi direkt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: old but gold

Niye baştan hazırlanıyorsunuz hocam çok güzel bölüm başka bir bölüm mu eklemek istiyorsunuz cvye? Yoksa başka meslek için mi direkt

Bölümün güzelliği çok göreceli bir şey.İki senedir bir tatminsizliğim vardı zaten.Yurt dışını araştırdım uzun süre,orada okumak için.Sıfırdan başlamak gerektiği ve top üniversitelere giremediğim için(lise not ortalamasını çok yüksek istiyorlar.)gereksiz gördüm ve vazgeçtim.Tatminsizliğimin sebebinde bölümün etkisi olduğunu düşünüyorum artık.Endüstri mühendisliği kötü bölüm diye değil,dediğim gibi mesleklerin güzellikleri kişiden kişiye çok değişir.Bu sene psikoloji dersi alıyorum üniversitede,ilgimi çekti baya,sever miyim diye araştırıyorum.Geçen sene de hukuk dersi almıştım(o pek ilgimi çekmedi.).

• İyice detaylı düşünmenizi tavsiye ederim. Psikolojiden iş bulmak zaten kolay değil. Hele 26 27yasına gelmiş biri olacaksın en az askerlik var iş arama var uzun süreçler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha düşünme aşamasındayım zaten.26 yaşında mezun olurum iyi ihtimalle(dersleri %40 civarında sayarlarsa).İyi bir okula girersem(Koç,sabancı v.b.) yaşın yarattığı eksiyi götürür diye umuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.