Şimdi Ara

Ders videoları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Lord of the Time kullanıcısına yanıt
    kardeş sayısalsan fizik kimya bio için körfez video dan izleyebilirsin. mat konu için ekol hoca ideal dir. soru içinse behzat rasuli tekin hoca gibi ama türev integral limit gibi konuları behzat rasuliden dinlemeye kalkma çünkü kafayı yersin soru için iyidir ama benden bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr. keen

kardeş sayısalsan fizik kimya bio için körfez video dan izleyebilirsin. mat konu için ekol hoca ideal dir. soru içinse behzat rasuli tekin hoca gibi ama türev integral limit gibi konuları behzat rasuliden dinlemeye kalkma çünkü kafayı yersin soru için iyidir ama benden bu kadar.

Sen yanlış anlamışsın , elimde birkaç video var bilgi almak istersen pm at :D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of the Time

quote:

Orijinalden alıntı: mr. keen

Sen yanlış anlamışsın , elimde birkaç video var bilgi almak istersen pm at :D

teknofem körfezvideo ekol hoca temelın yoksa doğan ulu hoca... behzat razuli ( zor )
  • mr. keen M kullanıcısına yanıt
    bende yanlıs anladım (((:
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatc180

bende yanlıs anladım (((:

• (Hadi sıradaki yanlış anlayanı bekliyorum )
  • Gönder gelsin pm
  • pm
    pm atarmısın?
  • pm yanlış anlaşılan insan
  • private message

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gene yanlış anlamışsınız Siz bana pm atın ben yollayacağım şartlarımı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.