Şimdi Ara

Ders çalışmazsak ne olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ders çalışmazsak,üniversite okumazsak ne olur ? Illaki universite mi okumak gerek ? Universite okumadan saglam bir işimiz olmaz mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olmaz
  • Miss törkiiii

• Babanın sana bırakacak adam gibi bir mesleği yoksa olmaz . Varsa bile yaymayı seven adamdan hayır gelmez . Hazıra konmayı hayat felsefesi edinmiş insanlardan bi cacık olmaz
  • Ticari zeka,sermaye varsa gayet de okumadan rahat bir yaşam sürülebilir.Bazı yerlerde beceriksiz evlatlara sahip insanlar için 'oğlunu bari üniversiteye yolla' lafı kullanılır.Çünkü para ticarette dönüyor.Eğer salt para için uğraş arıyorsan bu dediklerimi kale alabilirsin.
  • olur aslında ama maddi kaynak gerekir....
    eger durumun iyiyse ve güzel bir işletme dükkanı açabilirsense paraya para demesin..
    küçük bir işletmeden koskoca avmler filan açarsın (biraz risk)
  • illegal olarak saglam işin olabilir
  • DUUZ point LA TÜHKİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: febrezzo

Ders çalışmazsak,üniversite okumazsak ne olur ? Illaki universite mi okumak gerek ? Universite okumadan saglam bir işimiz olmaz mı ?

Para kazanma ile alınan eğitim arasındaki korelasyon 30 sene önce oldukça yüksekken günümüzde neredeyse sıfıra yaklaşmıştır...

Ticari zeka ve yeteneğiniz var ise kesinlikle üniversite eğitiminizi "açık öğretim" (şimdiki adı aynı mı bilmiyorum) olarak sürdürüp kendi işinizi kurmanızı öneririm...
  • Bakkal aç kızım üni okumadan sana kız vermezler

• Büyük zenginlerin çoğu üniversite terk ama sen bunu soruyorsan oku derim :D üstün bi zekan sosyal yeteneklerin yada zengin bi baban yoksa en rahat yol okumaktır

• Bu soruyu arada bir bende soruyorum banada arada geliyo bu soru genelde bıkkınlıkta yada uzun bir tatil sonunda aklına gelir illaki gerekli değil hedefin idealim varsa okunur yoksa girişimci ticaret kafan varsa cesur olacan kendi yolunu çizecen eskiden böyle değildi okumak şart değildi senin bileceğin iş sınav sistemi saçma eğer bi fikrin varsa kendine güveniyorsan dal

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.