Şimdi Ara

Ders Calışayan başlıyorum YGS LYS tavsiye ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bayanlar ben bu sene 12. Sınıfa geçtim Fen Lisesi okuyordum bu sene sınav lisesi özel okuluna geçtim ve her haftada 4 kes fizik kimya Geo ve mat özel dersine gitcem temelim çok kötü değil çok ta iyi değil ama konuları çabuk kavrayabiliyorum yarından itibaren çalışmaya başlıyacam hedefim ilk 5k sizce olurmu ve nasıl calismami tavsiye edersiniz sıfırdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burası Ales bölümü.Konunu YGS-LYS Bölümüne açmanı tavsiye ederim.Sana diyebileceğim tek şey YGS kısmını hızlıca bitirip bol bol deneme çözmen ve LYS kısmına daha fazla süreni ayırman.(YGS sınavına kadar full YGS sonra LYS şeklinde gitme yani zamanını iyi ayarla YGS'yi Aralık ayı gelmeden bitirmeye çalış sonra LYS'ye geç)
    veya yapabileceğin bir diğer şey YGS-LYS'yi birlikte götürmekte olabilir.LYS Matematiği Türev-İntegral hariç bitirebilirsin.Geometriyide LYS konularını içine alacak şekildede çalışabilirsin.
    Yani YGS çalışırken LYS Matematik ve LYS Geometri'de bitmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 09kezman09 -- 31 Temmuz 2016; 10:45:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 09kezman09

Burası Ales bölümü.Konunu YGS-LYS Bölümüne açmanı tavsiye ederim.Sana diyebileceğim tek şey YGS kısmını hızlıca bitirip bol bol deneme çözmen ve LYS kısmına daha fazla süreni ayırman.(YGS sınavına kadar full YGS sonra LYS şeklinde gitme yani zamanını iyi ayarla YGS'yi Aralık ayı gelmeden bitirmeye çalış sonra LYS'ye geç)
    veya yapabileceğin bir diğer şey YGS-LYS'yi birlikte götürmekte olabilir.LYS Matematiği Türev-İntegral hariç bitirebilirsin.Geometriyide LYS konularını içine alacak şekildede çalışabilirsin.
    Yani YGS çalışırken LYS Matematik ve LYS Geometri'de bitmiş olur.

Çok sağolun hocam herkes lys ve ygs yi birlikte goturmemi söyledi tavsiyelerinize uymaya çalışıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.