Şimdi Ara

Ders (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
7
Favori
8.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 2 haftadır yoktum. 2 Hafta pek verimli geçmedi bilgi sarmal girdiydim geçen hafta onun sonucuda pazartesi açıklancak dediler sonra salı dediler çarşambaya kadar uzadı falan filan olunca bu hafta deneme yapamadım. Bilgi sarmal 79 geldi. Bugün 3te kalktım allaha şükür tabi 2 saattir bi poh yapmadık lol atıp duruyoz :(. Neyse 1 el daha atıp başlıcammm derse...

• Güya derse oturacaktık aw lolü bırakamadık neyse az önce deneme çözdüm tyt 85 geldi iyi ilerliyoz askerlik hedefide var bakalım artık......................................................

• DYFO D kullanıcısına yanıt
    Kanka hem verimsiz geçip hem lol atip nasil 56 dan 80-90 yaptin merak ettim
  • Valla usta 1 ay geçti 1 ayda çok şey değişir. Bu arada verimsiz dedigim istediklerimi yapamadım. Ha detay olarak soruyorsan tytde kamp videoları var oralardan hızlıca konuları ögrenip geçtim açıckası tytnin fen kısmı o kadar zor olmuyor. Matematikte problem çözebiliyorum eskiden yaptıgım 55 nettede zaten 25 tanesi matematik oluyordu. Bu arada tekrar diyorum verimsiz dediğim mesela günde 6-7 saat hedefim varken 3 saat çalışmak gibi düşün. Bugün mesela 2.30 saat çalıştım iyi mi aslında çok iyi bi saat ama hedefim 6-7yi devirmekti bu yüzden verimsiz dedim.

• sarmal neden kötü geldi hocam bir de doksan yaptığınız hangi denemeydi
  • hedef neresi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bilgi sarmalda 79 geldi ve bence kötü değil :D . Açıkcası nedenini şansa bağlıyorum birazcık çünkü bildiğim konulardan çıkarsa tak tak yapabiliyorum ama bilmediğim çıkınca tıkanıyorum. Özellikle biyolojisini bilgi sarmalın boş bıraktıydım. Bide geometrisini çözememiştim sınavdan sonra arkadaşın biri çözdüydü hepsi çok kolaymış :( . Neyse sağlık olsun devamke.

Hocam hedef her Türk genci gibi ilk 5-10kya girebilmek tabi ama zor gibi duruyor. 20k için çalışıyoruz diyelim.

• 1 ayı devirdik. Bu hafta tyt denemesi yaptım 80 geldi. Şunu fark ettim ciddi anlamda evde yapılan denemeyle kurumda yapılan deneme arasında baya fark oluyor. Bi kere 90 görmüştüm demekki 1 seferlik birşeymiş umarım tekrar o seviyeleri görebilirim. Hedef msüde 90 görebilmek zor ama imkansız değil. Bu hafta pek iyi geçmedi açıkcası okullar açılcak mı açılmıyacak mı sınavlar olacak mı olmayacak mı kafeler restoranlar açılcak mı açılmayacak mı derken baya bi kötü geçti açıkcası. Genede moral bozmak yok devamke.

• Gene tyt denemesi gene 80 geldi. Bu seviyelerden yukarı cıkmak artık zor olucak anlasılan msüye kadar 90 yapsam iyi diyodum. Ama artık tyt adına bir şey yapmayı pek düşünmüyorum ayt girdim 28 geldi. Gene tytyi 1 kere gördüğümüz için bide konularda kolay oldugu için fazla zaman ayırmadan halledebildim ama ayt öyle gözükmüyor :(. Tek sevindirici yanı matematiğim iyi allahtan yoksa cenaze namazımız kılınmısta haberımız yok. Neyse hayırlı isler arkadaslar bol gunesler benden sıze onerı tytyı bırakın aytye yumulun

• hocam 3 haftada tyt 25net arttıran birisinin ayt de 20 neti 80 nete 1 haftada çıkarması lazım

• Haklisiniz hocam yapamadim kusura bakmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bok gibi hafta hastalandım zaten sadece bok

• Ayt deneme cozdum 35 geldi harıka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• Bu hafta tyt girdim il geneliydi ve baya zordu 80 yaptım açıkcası bu sonuç benim adıma çok iyi çünkü sınav baya zordu genelde 115 civarı yapan adam bile 100 civarına kadar gerilemişti.

• Bu arada ortalıgın a.koyucagım msude 90 nete ulasırsam hedef ilk 1k

• Kolay gelsin hoca

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam geçen hafta aytde 35 yapıyormuşsunuz bir haftada 60 yapmışsınızdır şimdi onu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yok usta maalesef olmadı msuye kadar tyt calısıcagım ama ınsallah o gunlerıde gorurum

• Güzel kardeşlerim 3dden 60 yaptıydım töder cevap anahtarı olan varsa atabiirse çok mutlu olurum ikisi arasındaki farkı kıyaslamak istiyorum.

• Töder gayriresmi cevaplarına göre 84 yapmısım tytye zokayım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.