Şimdi Ara

Derece yapanlar itiraf edin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
5.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

eger sinavdan istediginiz sonucu alamadiysaniz lutfen sucu derece yapanlara atmayin, uzulmeyin lutfen tekrar deneyebilirsiniz. hem belki ilac da kullanirsiniz. basarilar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derece yapan herkesin ortak noktası hayvan gibi çalışması zeka da önemli falan boş laflar. Gerizekalı olmayıp normal zeka ve üstüne sahip biri hayvan gibi çalışarak ilk 5kya girer. Zeki adam 3 saat çalışır, normal adam 5 saat arada fark falan kalmaz. Zeka ilk konuyu anlarken önemli zekiler çabuk anlar diğerleri daha geç. Ama anladıktan sonra kim fazla soru çözer, çalışırsa o öne geçer. Çoğu iradeleriyle çalışıyor gibi ama bilmiyorum kullanan kişiler kullanıyorum demez zaten pek. Sırf sınav için bu ilaçları kullanmak bence aptallık, ilerde sıkıntı olabiliyor kırmızı reçeteli ilaçlar. Çok şükür ben bulaşmadım hiç her ne kadar konsantre eksikliğim olsa da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theshowstopper -- 24 Haziran 2019; 20:1:28 >
  • bu ilaçları 12 yaşından beri kullanan ve görece derece yapmış biri olarak (2017 lys 9k) bu ilaçlarla derece yapılacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. zamanında 72 mga kadar günlük doz alıyordum insanın tüm ruh halini çökerten bin bir türlü yan etkisi olan bir ilaç conserta. en basit örneği psikolojik olarak ders çalışma verimimi arttırsada çalışma aralığımı azalttı diyebilirim : ilacın etki süresi on iki saat olduğu için akşam 7 den sonra ders çalışamamak, herhangi bir konu hakkında bir şey düşünürken dalıp saatlerce alakasız bir konu hakkında masa başında kafa patlatmak aklıma ilk gelen örnekler. iştah ve uyku sorunlarından bahsetmiyorum bile. ben ADHD teşhisli biriyim o yüzden kullanıyorum bu ilaçları, 2020'de sınava girecek olup; bu konudan dolayı ilaç kullanmanız gerektiğini filan düşünmeyin olan kendinize olur.
  • Biliyorum doğru bir davranış değil ama, bu ilaçları bir şekilde almak için doktora ne (hangi şikayetleri) söylememiz lazım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seviyemi korumak mı? Seviyesizlik diye nitelendirdiğin yorumu bir daha oku rica ediyorum.
    Üzüldüğüm falan da yok. OBP kırılmasına rağmen istediğim dereceyi aldım.
    Sana da başarılar.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 10 Mart 2021; 20:13:1 >
  • su ilacları kullanan tam yıkıktır sınava hazırlıkta bunları kullanan allah bılır ıs hayatında neler kullanır
  • Benim bu konudaki tepkim kullananlardan çok bunun denetimini yapmayan devleteydi.
    Şuan bu ilaçların "Etik" liği ABD de ciddi ciddi tartışılıyor. Çünkü bu ilaçlar "Gamechanger" dır. Boyle bi konuyu dile getirmem bazılarının gücüne gitmiş heralde. Forumda binlerce derece yapan kişi var fakat kimsede çıkıp dürüstçe kullandım dememiş. İlginç.

Not: Her derece yapanın kullandığını iddia etmiyorum, derece tapanların bi kısmının kullandığını söylüyorum.

2.NOT: Hastalık nedeniyle bu ilacı kullanan arkadaşlara kesinlikle bi gonderme falan yapmıyorum. Tedavi için tabii ki kullanılması gerekli.

3.NOT: Bu ilaçlar ÇOK AMA ÇOK ZARARLIDIR. Bu nedenle bu konuyu gündeme getirip bu ilaçların daha sıkı denetlenmesini talep ediyorum.

• Başıma bir şey gelmezse temin etmek istiyorum. -> ÖM
  • ramm27stein R kullanıcısına yanıt
    Diş ağrısı gibi bir ağrı yok ya. Geçmiş olsun hocam.
  • Just_brtsh kullanıcısına yanıt
    Saolasın

• İlk 500 bekliyorum hiç kullanmadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kimse dogrusunu yazamamis ilacin adi adderall. benim de ayt 1y hic boyle ilaclar kullanmadim, bir ara kullanmayi dusundum ama dikkatim cok daginik falan diye. uzun sureli calismaya alisinca o problem de ortadan kalkti

• ramm27stein R kullanıcısına yanıt
    Emel neyyy la

• Derece yaptım mı bilmiyorum ama 10.sınıfta dikkat dağınıklığı yüzünden 1 hafta kadar concerta kullanıp kafayı yemiştim uyutmuyordu ilaç bir daha ağzıma sürmem hayatımın en korkunç dönemiydi

• Loch Ness Gölü Canavarı L kullanıcısına yanıt
    hocam uyutmuyor peki az uyku yetiyor muydu?
  • Bu gecenin yerleştirme sonuçları nerede açıklandı bulamadım.
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    Hayır uykun oluyordu uyumak istiyordun ama uyuyamıyordun çok korkunçtu

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.