Şimdi Ara

Derece öğrencileri son haftasını nası geçirdi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Say ilk 10k yapanlar merak ettim naptınız?

Ben 40kdan mezunum gidişat şu şekil:

Ben cumartesi son tyt denememi attım. Güncel olarak sabah 2 ayt mat branş atıp öğle saatlerinde aytden branş atıyorum. Akşam da ayt fen tekrar atıyorum yatakta uzanarak relax mode.

Tyt türkçe fen ve mat adına çok hızlıydım. 4-5 gun ayt yoğunlaşıp tyt salmanın sıkıntı yaratacağını çok sanmıyom... yorumu olan var mı?

• Up

• Ayt matta hangi yayın çözüyorsun

• Her gün 1 ayt denemesi atıp bekliyom netlerim 10k için yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yltyy -- 4 Haziran 2024; 21:15:14 >
  • son 2 hafta kala eadan mezuna kalacağım diyip ders çalışmayı bıraktım, son 2 gün kala neyse ya çalışayım belki iyi gelir diyip tyt tekrar ettim, cumartesi akşam da ayt tekrar ettim ve ilk 5k geldi sayda

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F5BC4A3

son 2 hafta kala eadan mezuna kalacağım diyip ders çalışmayı bıraktım, son 2 gün kala neyse ya çalışayım belki iyi gelir diyip tyt tekrar ettim, cumartesi akşam da ayt tekrar ettim ve ilk 5k geldi sayda

Netlerin kaçtı ki birakacam dedin hocam ?

• Nromalde tyt 105 ayt 75 civarı yapardım fakat sınava 1 2 ay kala düşüşe geçti ve mezuna kalacğaım dediğimde 91 92 tyt 68 ayt yapmıştım sanırım
  • ctfinsoz kullanıcısına yanıt

Karisik cozuyom bilgi sarmal apotemi 3d 345 fln elime ne gelirse

• yltyy kullanıcısına yanıt

Aga benim de oyle aslinda ama yine de ayt fen tekrari atmak istiyom icim rahat etmiyo eksik bisi kalmasin istiyom sen nasi rahatsin bu kdr

• Ben de bi ayt tyt tekrar cakicam carsamba ve persembe. Cuma da uzanarak aldigim tyt notlarini falan okur oyle girerim sinava

• Aga benim de oyle. Tyt 95-108 arasi gidip geliyodu son donem. 3-4 gundur cozmeyi biraktim.

Ayt adina da ortalama sinavlarda +70 geliyodu. 3d ayt sayisal denemesinde 79-1 yaptim son ozdebirde de 79-1 geldi.

Sinavda 4 yanlisa kadar uzulmem yani sikinti yok der gecerim. Yine de ayt fen tekrari ediyom ki zortlamiyim sonra kacmasin bi yerlerden

• Hasta oldum iyileştim bi tyt bi ayt patlattım sonra saldım dersleri sunava kadar

• Ayt mat branş çözmekten illallah geldi. Son zamanlarda yt'den bakarim diyordum ama kimisi aşırı kolay kimisi de fantastik şeyler cözüyor. Var mı böyle sınava uygun güzel soru çözen kanal
  • Biz yazdık bunları

https://forum.donanimhaber.com/jroptog-gunluk--155882686

• jroptog J kullanıcısına yanıt

Okudum şimdi de tam olarak son hafta ne yaptığınız yazmıyo hocam. 13 hazirands bitirmişssniz.

• randyrhoads7 kullanıcısına yanıt

Bu dönemler netler kaçtı? Sınavda kaç k yaptınız

• behindhand kullanıcısına yanıt

bende sınavdan önce baya 75+ gördüm ama son haftalar patlayınca ve son sene az ders çalıştığımdan dolayı başarısız olacağımı düşünüp mezun planları kurmuştum ama sınavda tytnin iyi geçmesiyle aytde de iyi yaptım, ayt full bekliyordum da birkaç sıkıntı çıktı.

orijinal kırmızıları çözdün mü. onlar kaldı elimde 3d gibi salak zor ise çözmeyecem

Tyt 105 110 araları ayt 72.5 75 küsur falan sınavda 2.2k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi randyrhoads7 -- 5 Haziran 2024; 11:26:42 >
  • Orijinal yok elimde bilemiyom

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.