Şimdi Ara

Derbi Büyük olasılıkla Berabere Bitecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Maçın Başında 2 takıma da erken kart gösterecek iki takımı da sindirmeye çalışacak ama her zaman yaptığı gibi bu iki takıma da gerginlik yaratacak ve hakemin ön planda olduğu bir maç olacak
    sırf bu maçın hakemi cüneyt çakır diye beraber bitme olasılığı çok yükseldi.
    sahaya fb ya da bjk değil cüneyt çakır hükmedecek.Maçın kısır geçme olasılığı yüksek çünkü top oynatmayacak 1-1 0-0 gibi bir skor bekliyorum.

Derbilerde türkiyenin en kötü hakemi hala derbilere veriliyor anlamak çok güç.
    Tüm derbilerde maçın önüne geçiyor, maç konuşulmuyor.
    İki takım taraftarı da maçtan sonra cüneyt çakırdan memnun olmayacak.

Bunları kahin gibi tahmin ederek söylemiyorum.
    Genel olarak cüneyt çakır derbileri bu şekilde oluyor.
    Umarım yanılırım güzel bir derbi hakemi görmediğimiz bir derbi olur.
    Bana göre ister beğenirsiniz ister beğenmenmezsiniz genel olarak çok yeterli bir hakem olmasa hatalar yapsa da derbilere en uygun hakem fırat aydınus.
    çünkü maçın önüne geçmiyor.hatalı karar veriyor o anki şanşa bağlı ama zırt pırt oyunu durdurmuyor, ortamı germiyor, sahada patron benim havasına bürünmüyor, bir karar vereyim de cesur hakem desinler derdinde değil.
    hakem kafası olarak cüneytten çok daha iyi.

• yine kimsenin göremediğini görmüşsün helal gürkan
  • Fener anadolu takımlarındanki deplasman takımı rolü ile oynuyor deplasmanlarda.Bjk nin en çok dikkat etmesi gereken konu fenerbahçe nin kırmızıya meyilli q7 gibi oyuncuları tahrik edip rakibi kırmızıya zorlamak. Oyun olarak bjk taraftar desteği ve oyuncu kalitesi i ile galip gelebilir%40. Diğer iki iki ihtimal 30-30. Bjk ileride Love ile başlamalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.