Şimdi Ara

DENON AV RECEIVERS (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.439
Cevap
91
Favori
259.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dousk

Beni aşar o abi :) çıkamıyorum o kadar malesef

O zaman nr656 al geç. 418 euro. ben de öyle yapacak gibiyim kısmetse.
  • 3313 un 3312 farki nedir
  • Elinde aksesuarlari tam denon 7.1 avr olan varsa ulasabilir. X serilerinden 1000 tl ye kadar olan modelleri diğer seriler icin en fazla 750 tl verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Elinde aksesuarlari tam denon 7.1 avr olan varsa ulasabilir. X serilerinden 1000 tl ye kadar olan modelleri diğer seriler icin en fazla 750 tl verebilirim.

Harman Kardon verelim
  • Bloody Mary B kullanıcısına yanıt
    Valla hocam son care artik uzun bir sure bulamassam diğer markalara yonelicem. Bir aydir yatiyo projeksiyon:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hozes H kullanıcısına yanıt
    Pek bi farkı yok diye biliyorum. Bir sene güncel modeli 3313

Sanıyorum 3312 de 4k pass yok heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Pek bi farkı yok diye biliyorum. Bir sene güncel modeli 3313

Sanıyorum 3312 de 4k pass yok heralde

evet bende 3312 varda 4k pass yok gerci 4k tv de yok bende ondan fark etmiyor bnm için...

yamaha rx-v767 dan geçtim buna, daha önce ilk pio vsx520, sonra marantz nr1602 kullanmıştım..3312 2012 senesindeki flagship i denonun diye biliyorum, 2013 de 4520 flagship ti yanılmıyorsam..soptiy falan yok galiba birde ama airplay oldugundan cokta gerek yok spotify aslında, telefondan calmak cok büyük keyif oluyor, hatun zaten cok sevdi amfiyi, normalde bayanlar pek hazetmezler elektronikten :)

• Arkadaşlar denon x2300 almayı düşünüyorum, yalnız hoparlörlerim 4ohm , bi sıkıntı olurmu kullanırken.

Hoparlörler bookshelf tipi sonus faber chameleon B , sistemde aktif subwooferda var
  • Magnat_HiFi M kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı çıkmaz 4 - 16 ohm arasındaki hoparlörleri çalıştırır. Yalnız mümkün olduğunca aynı ohm değerlerine sahip hoparlörler kullanmanız doğru olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,

Evde uzun yıllardır duran JBL TLX 160 hoparlörleri kullanmak istememle kendimi yeni bir Denon x1300w (amazon.de den alındı) kullanıcısı olarak buldum. ancak sistemi kurarken şöyle bir sorunla karşılaştım (TV Samsung LE46C750), Digiturk plus bağlantısını Denon CBL/SAT üzerinden yaparsam ses alıyorum ancak görüntü gelmiyor. (PS3 game üzerinden TV de sorunsuz çalışıyor) Şimdilik Digiturk'ü TV üzerinden Denon a optik kablo ile bağlayarak çalıştırıyorum .

CBL/SAT üzerinden nasıl çalıştırabileceğim konusunda yardım rica ediyorum .

Teşekkürler
  • acroist A kullanıcısına yanıt
    Bence bu sekilde devam edin .digiturkun o dandik cihazini denon a baglamayin. Forumda bir cok ornek var ariza yasayan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

Bence bu sekilde devam edin .digiturkun o dandik cihazini denon a baglamayin. Forumda bir cok ornek var ariza yasayan

Bilgilendirme için teşekkürler, dediğiniz gibi mevcut durumu ile devam etmek daha uygun olacak herhalde
  • AVRX2300 ile magnat supreme 802 202 252 uyumlu çalışır mı?
  • x4200 ve X4300 aralarında çok fazla fiyat farkı yok. hangisi, neden tercih edilmeli. Kullanıcı arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system failure

x4200 ve X4300 aralarında çok fazla fiyat farkı yok. hangisi, neden tercih edilmeli. Kullanıcı arkadaşlardan yardım bekliyorum.

X4300 yeni model olduğu için, çok fazla fiyat farkı yoksa yenisi tercih edilmeli derim.
  • system failure kullanıcısına yanıt
    Yeni seride tasarımsal değişiklikler var. Bir de heos öne çıkmış. Fiyat farkı fazla değilse x4300h tercih edilebilir.

https://youtu.be/UN0gz7__eHQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 31 Aralık 2016; 5:59:30 >
  • En önemli fark X4300 de HEOS çoklu oda özelliği olması.
    Bu sayede evinizin diğer odalarında bulunan heos hoparlörleri ayrı bir cihaza gerek duymadan x4300 üzerinden kontrol edebilmeniz.
  • Denon x4200 de bas be tiz ayarı nerden yapılıyor
  • Merhaba avr x2300 için spotify bağlantısını bir türlü yapamadım aynı wifi bağlanmam rağmen hata alıyorum. En merak ettiğim özelliği kullanamıyorum.. :( ayrıca tv olarak turkcell4k ünitesi var internetin yanında vermişlerdi. onda da izlediğim tek kanal TV8 yok. Merkezi sistemden izleyebiliyorum. Merkezi sisteme alınca da amfi sesi kesiyor televizyonun kendisinden dinlemek zorunda kalıyorum. Sesi amfiye aktarabilmek için ne gibi ara bağlantı kullanmam ve amfi de nereye takmam gerekli?
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba, hali hazırda kullandığım bir küçük ev sinema sistemim var. (Denon AVR X2000+Dali Zensor 1 (2 adet)+ Dali Zensor Vokal+SVS PB-1000 Subwoofer dan oluşan). Yeni taşındığımız evdeki oda küçük odada hem bu sistem için lcd hemde pc bulundurmak yerine 27 inch iMac'i bu sisteme bağlayabilirmiyim. iMac in arkasında tunderbolt girişler var aynı zamanda mini display port heralde oluyor. Thunderbolt to hdmi kablo ile bu av receiver ı bağlayabilirmiyim. iMac in arka girişlerine ait foto ekte. 4 nolu girişler thunderbolt oluyor.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.