Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyle bir musteri temsilcisi olayi yok arkadaslar kendimde abartisiz 6 banka kredi karti vardir hepsiyle oyle yada boyle olumlu olumsuz musteri temsilcisi gorusmelerim olmustur. Ama denizbank musteri temsilcileri cok is bilmez beceriksizlermis 3 kisiylen gorustum bu kadar mi is bilmez neyin ne oldugunu bilmeyen cok agir calisan temsilciler. Keske ses kayit edip komedi diye yayinlasaydim abartisiz youtube atsaydim 100 bin rakami alirdim gec aklima geldi. Kampanya indirimi yansimazsa bayram sonrasi direk karti kapatacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 29 nisanda sanal kartla yapmış olduğum işlemi görmemiş siteden şikayet oluşturdum bakalım nasıl dönecekler ilk aydan sorunla karşılaştık adamlarla bakalım gerisi nasıl olacak

• Bana da 2 ay dediler enteresan yahu. Acip bak diyorum internet sitenizde yaziyor diyorum. Kayit actirirsiniz diyor

• efuliz E kullanıcısına yanıt

Kendisi otomatik oluşturdu. Teslim edildi diye mesaj geldi. Sanal oluştu kendi kendine. Zaten ertesi günde kart geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

Bana da 2 ay dediler enteresan yahu. Acip bak diyorum internet sitenizde yaziyor diyorum. Kayit actirirsiniz diyor

bana da 2 ay dedi, büşra mıydı arayan?   bence kendi başı derde girmesin diye 2 ay diyorlar, ne olur ne olmaz

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    İsmi hatırlamıyorum ama az once cagri merkezini aradim 3 ay olarak faydalanacagimi teyit ettim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nisan harcamasmı sanal kartla yaptım, indirim yapılmadı hala. Müşteri hizmetlerini aradım, 10 dk sonra bağlandım birine, işlemi sanal kartla yaptığım için başkasına aktardı, ona da 30 dk sonra bağlanabildim. Kayıt açtılar, bekliyorum cevapları ne olacak... Ama arkadaş bu nasıl bir bankadır, asıl kart işlemlerini başka birim, sanal kart işlemlerini başka birim görüyor, cidden çok tuhaf bir banka

• Ty Cüzdana yükleme yapıp ekstre indirim yatan var mı?

• dün başvuruda bulundum bugün aradılar kart olustururken 2 ay faydalanabilicegimi belirttiler iptal ettim kart aidat ücreti zaten 187 tl 13 tl icin yeni kart almaya değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 7 Mayıs 2021; 10:45:59 >
  • ben dün başvuru yaptım bugün aradılar. başvuru onaylandı fakat ne limit verildi online işlemlere nasıl gireceğim öğrenemedim. kartın gelmesini bekleyin diyorlar.

• Funk Wizard F kullanıcısına yanıt

Hocam yok boyle bir banka gormedim hakikaten musteri temsilcileri hicbirseyden haberleri yok ariyorsun anlat anlat hicbirsey anlamiyorlar onundeki yaziyi okuyup anlamiyorlar. Bunlar acaba ilkokul mezunu musteri temsilcisi mi calistiriyorlar ben anlamadim salak gibi davraniyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beckhim23 -- 7 Mayıs 2021; 14:4:7 >
  • Arayan kisi bilgisizliginden ya da kasıtlı olarak yanlis bilgi veriyor. 3 ay olmasi gerek çünkü. Mayista başvuran herkese benzer konuşmuş. Ama internette 3 ay yazıyor. Cagri merkezini arayip teyit ettim 3 ay oldugunu

• düşperest kullanıcısına yanıt

Benim yattı asıl kartla işlem yapmıştım.

• Mobildeniz ile denizkartım uygulamaları arasında ne fark var acaba?

• Yeni alacak arkadaslara vallahi bulasmayin denizbank musteri hizmetleri bir banka gibi degil ciddiyetsiz bir kurum. Yarim saatte 10 kelimeyi anlatamiyorsunuz o kadar ki salaklar.

• limitim olsa keşke

• Sanal kart ile yaptığım alışveriş için iade yatmadı. Kayıt açtırıp dönüş alan oldu mu?

• benimde yatmadi musteri temsilcisini aradim yok kampanya 2 ay gecerli falan zirvaladi durdu kayit olusturdum beklemedeyim daha bi hareket yok

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Hocam denizkartım daha çok kredi kartı ve banka kartıyla alakalı kampanya katılım uygulaması ve donem ıcı ıslemler, kart borcu odeme, ekstre goruntuleme gıbı, Denizbank uygulaması ıcın bankacılık uygulaması yanı eft, havale v.s. işlemler için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanal kart ile TY cüzdana 200 tl yüklemiştim. Nisan ayı için yüzde 50 iade yatmayınca Bildirimde Bulunacağım | DenizBank buradan denizbank müşteri memnunniyeti bölümüne yazdım. yazdıktan sonra 100 lira iade beklerken 50 lira bonus yattı. bakalım neler göreceğiz. iade yatmazsa yeni bir kayıt açtıracağım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.