Şimdi Ara

Denizbank internet üzerinden yapacağınız alisverislere yuzde 10 toplam 100 tl. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
10
Favori
8.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ücretsiz, aidatsız ve aidatlı kartlar var. Aidatlı olanlarda iade talep edilmiyor diye biliyorum. Mesela bizde normal Garanti Bonus var bir de Bonus Flexi var aidatsız ancak kampanyalara katılımlarda ücret alıyor 2-7TL gibi

• Yazdan beri yapmiyorlardi bu kampanyayı. Yine pandemi zamanları yasaklar donemiydi sanırım 2-3 ay arka arkaya tekrarlamışlardi. Sürekli olur inş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pde kredi kartı doldurma limi,ti 750TL imiş

• cihanalic C kullanıcısına yanıt
    pde ne hocam

• geçen ayki yüzde on puan kampanyası puanları yatan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackerss1982 -- 3 Aralık 2020; 12:13:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

geçen ayki yüzde on puan kampanyası puanları yatan varmı?

hocam benimde birkac alusverisim vardi yatan yok tarihi bellimiydi ben bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

geçen ayki yüzde on puan kampanyası puanları yatan varmı?

8 aralıkta yatacak

• quote:

Orijinalden alıntı: superhead

8 aralıkta yatacak

Alıntıları Göster

teşekkürler

• YemekSepeti %10 bonus kampanyasıda başlatmışlar.. birleşirse fena değil

• earthwat E kullanıcısına yanıt

bu ne demek hocam ayrıntılı acıklayabılır mısın rıca etsem? özel den de yazabılırsınız.

• Gib üzerinden ödemelerede veriyor bilgniz olsun

• Arkadaşlar net kart dahil değil diyor fakat net kart üzerinden sanal kart oluştursak dahil olur mu? Bildiğim kadarıyla garanti de oluyor, bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygundur

Arkadaşlar net kart dahil değil diyor fakat net kart üzerinden sanal kart oluştursak dahil olur mu? Bildiğim kadarıyla garanti de oluyor, bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

daha önce farklı kampanyada oldu hocam deneme şansınız olursa bende katılacağım kampanyaya

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevap için fakat henüz net kartım yok, duruma göre çıkarmayı düşünüyordum o yüzden deneme şansı olan beni de bilgilendirirse kart çıkarmayı düşünüyorum :)
  • Trendyol geçerli olur mu? 650 TL civarı bir ürün alacağım, ama Trendyol Param posundan geçtiği için elektronik ödeme kuruluşu diye bonus vermemezlik yapar mı?

Geçen ay da 800 TL alışveriş yaptım, yani direk ürün aldım cüzdan filan kullanmadan. Ancak %10 giyim, elektronik kampanyasına işlemedi sanırım. 80 TL bonusdan olduk. Bilseydim aynı ürünü GittiGidiyor veya N11'den alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyehbe -- 4 Aralık 2020; 13:35:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam Afili Bonus'a başvurun.

Aidatı var mı afilli kartın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dosya16 D kullanıcısına yanıt
    Hocam aidatı var 180-200 arası olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam aidatı var 180-200 arası olması lazım.
    Denizbank   internet üzerinden yapacağınız alisverislere yuzde 10 toplam 100 tl.

• earthwat E kullanıcısına yanıt

Ben de fastpay den ödeme yaptım

Ancak denizkartım uygulamasında bonus kazandınız bilgi mesajı gelmedi

Başka alışveriş ile ilgili mesaj geldi

• Bu geçen ayki hepsi buradadan yapılan kampanyadan bonus kazanan var mı yada kullanabilen ? Dönem içi işlemlerde hepsiburada kampanyası 50 TL. olarak gözükmesine rağmen bonus puanlarım da gözükmüyor bir türlü kullanamıyorum aynı durumda olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.