Şimdi Ara

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fujikoki1 -- 6 Mart 2017; 16:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fujikoki1

Arkadaşlar bende İtü deniz ulaştırma işletme müh. kazandım. salı çarşamba mülakatlar var. yüzme bilmiyorum. boy 165 kilo 60. şınav mekik barfiks çekebilirim. atletik bir vücudum var. sözlü mülakat ve yüzme biraz korkutuyor. boyumu geçen havuzlara 2 sene evvel girmiştim. ondada arkadaşlar yardımcı oldu yoksa boğuluyordum. hayatımda 20-25 kere havuza 3-4 kere denize gitmişimdir hep boyumu geçmeyen havuza girmiş, denizdede açılmamışımdır. hatta bu perşembe havuza cumartesi günüde denize gittim. yandım.(Yanık acısı salı'ya kadar geçermi ) ÇOK RİCA EDİYORUM. ÖNERİLERİNİZ VE TAVSİYELERİNİZ OLSUN. ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER...

yüzme bilmeyen kaptan mı olur kardeş ,adamların dalga similatörlü havuzu var gebertirler valla seni orda. sana tavsiyem şu. deniz size yakınsa denize git hem havuz gibi olmaz daha iyi öğrenirsin. önce suda batmadığını öğren sal kendini suyun üstünde durmaya çalış batmıycan zaten hiç korkma. onu aşınca zaten gerisi kolay. suda sabit durmak içi el ve bacak hareketleri var onları öğren hemen . sonra yüzüş stillerine bi bak . biraz yüzebiliyor olman lazım. mülakatta muhakkak var bildiğim kadarıyla

• Up arkadaşlar bilgisi olan arkadaşları buraya bekleriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Güncel

• Güncel
  • Arkadaşlar armatör olmak ve kılavuz kaptan olmak ile ilgili bir şeyler bilen birileri var mı? Soracağım birkaç soru varda :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.