Şimdi Ara

Denge edebiyat sizce de saçma değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen yılların lys denemelerini çözüyorum 43 neti bile gördüm ösym sorularında. Ama bu denge denemede ful yanlış çıkıyo. Ygs kısmı aşırı zor edebiyattada abuk subuk cumhuriyet soruları oluyo. Yani farklı soru tarzı yapayım derken işin şeyini çıkarmıklar bence. Yanlış mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O zaman netine odaklanma edebiyat ne ogretiyor ona bak ösym ne yapacağı belli olmuyor bende cozuyorum ama önemli bulduğum notları not defterime alıyorum

• Unintend U kullanıcısına yanıt
    bu yıl ösym de yönetim tamamen değişti sorular değişti farklı gelirse şaşırma... bu yıl diğer yıllardan farklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu hocam 8-9-10-11-12. denemenin cevap anahtarını atabilir misin bana? Gerçekten büyük sevaba girersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • solyaris kullanıcısına yanıt
    telefondan giriyorum. Telefonda c3. Çok özür dilerim ama yollayamam. Fotoraf çeksem bile yollanmaz :D

• Şu soru ile cevap veriyorum. Ösym bu sene ne kadar mantıklı soru soruyor?

• denge edebiyat zor değil zor görünen kolay bir deneme. en zor soruları şöyle, çok bilgi istiyor şıklarda ilk defa gördüğün yazar yer alıyor falan tamamda tam boş bırakacağım galiba derken e şıkkında çok basit bi bilgi yanlışı yer alıyor işaretleyiveriyorsun. ki adamların amacı da bu bence doğru şıkkı bulduruyor kalan şıklardaki yazarlar bu sene çıkabilir haberin olsun öğrenmeden girme mesajı veriyor sana, hatta türkçesi de öyle paragraf sorularında geçen yıl ya da 2013te çıkmış yazarlar yer alıyor. çok abartı ya bu sorular diyeceğinize kalan günleri değerlendirmeye bakın

• Bence pek zor değil, soruları iyi okumak gerekiyor.
  • Her soruda ince detay ve bilinenin çok üstünde yazarlar var lys de bile bi denemede bu kadar seçici soru çıkacağını sanmıyorum ama paraglar bence kesin denge gibi olur ygs deki sorular kadar iddalı paraglar soruları var netler bendede düşük geldi ama önemli olan eksikleri tespit etmek bencede...

• Söylediğin şey baya yanlış denge'nin sorularıda lysden alınma veya değiştirme zaten.Daha demin 2013 lys edebiyat açmıştım birebir aynısı çıktı sorular

• ismi duyulmayan yazarlara hazırlıklı olun mesajı var hep denge denemelerinde.
  • denge insaflı bi deneme arkadaşlar.detay çalışanın takır takır edebiyat kısmını çözebilceği bi deneme. ama ygs kısmı zorlayabiliyor. ama zora alışmak iyidir. kim bilir ÖSYM nasıl
    yamultmaya çalışacak.
  • Bu yıl ilk 20 soru bence efsane olacak, paragrafların ne kadar zor olacağını şimdiden hissetmeye başladım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.