Şimdi Ara

DEMON'S SOULS 1 SAATTE 999M SOUL REHBERI!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kendim yaptım oyunu toplam 12 saatte bitirdim.

hilenin calısması icin oyunun patch siz olması lazım. patch yüklediysen XMB de game data kısmından silip versiyonu 1.0 yapabilirsin.

1)2. bi karakter acıyosun
    2)1000 den fazla soul topluyosun 1-1 de.
    3)sonra nexus ta tam 1000 yapıyosun soulunu ıtem tamır ettırerek (kılıcı 1-2 kere duvara vurup tamır ettırdıgınde 2 soul alıyor.)
    *Ikıncı karaktere B ana karaktere A dıyım dende kaynaktaki gibi.
    4)B yi yükle, ikinci kata cık ıntahar et (aşağı atla), kan lekene git dokun.
    5)A yı yükle, intahar et, kan lekene git dokun.
    6)B yi yükle, ıntahar et.
    7)A yı yükle, B nin kan lekesine git dokun.(B nin soulunu sana verdi)
    8)B yi yükle, kan lekene git dokun (B de aldı kendi soullarını).
    9)A yi yükle, ıntahar et.
    10)B yi yükle, A nin kan lekesine git dokun.(A nin soulunu sana verdi)
    11)A yı yükle, kan lekene git dokun (A da aldı kendi soullarını).

6. adım (dahil) - 11. adım (dahil) arasını 2X kadar daha yaparsan (2^X)*1000 soulun olur.

örn. 6-11 arasını toplam 20 kere tekrarladın (2X = 20 ; X = 10) (2^10=1024) 1024*1000=1024000 soul yani ~1M

aşşağı yukarı 40 defa yaptıgında oyundaki maximum soula 999M e ulasıyorsun.

***A daki soulları harcadıgında 4(dahil)-8 (dahil) tekrarladıgında B dekı 999M i tekrar A ya alabiliyorsun. ONEMLI!!! B de ki paranın 1000 in katı olması lazım örn: 999999000. 999999999 olursa olmaz.
    ***Hileyi yapmıyacagın zamanlarda patch yapıp online oynayabilirsin fakat, hile yapacagın zaman tekrar versiyon düşürmen lazım.

• oyunu rehberi var oraya yazarsan daha yararlı olur bu sekılde bı kac gun sonra 5 6. sayfalar geriler
    http://forum.donanimhaber.com/m_34312134/mpage_15/key_/tm.htm
  • bunu yapmak şart oldu sagol şimdiden
  • denedim olmadı benim oyun 1.bölge ve hdd yüklemede yapmadı oyun. version yok yani bende sıfırlım yada silim ne yapmalıyım
  • Arkadaşlar oyunun çok zor olduğunu biliyorum ancak bence gerçekten tadına varıp güzel bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız bence hile yapmayın, iyi forumlar.
  • bu oyunu destek almadan kimse bitiremez zırt pırt ölunce basa dönmesi oyundan sıkıyo booslarda bari basa dönmese gene guzel olurdu
  • Kesinlikle hilesiz oyundan yanayım oyunu bitirdim evet zor oyun fakat zorluğu kadar bir okadar güzel rpg sevmeyenler zaten uzak dursun bu oyundan hile ile bitirilen oyundan ne zevk keyif alıcaksınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crow-

http://www.youtube.com/watch?v=8-5VO2qapj0

bunu da netten buldum ama ben daha yapamadım bir türlü akşam tekrar uğraşıcam anlamadığım bu oyunun hdd si nerde makinamda gözükmüyo

daha once ana konuda bu hile 2-3 kere paylasilmisti ve sadece asya bolgesi oyunlarda oluyor amerikan oyunlari daha sonra ciktigi icin versiyon yukseltilmis olarak geliyor dusurme imkani yok
  • Oyunu hiç hile kullanmadan çok kolayca bitirdim, bence böyle hileler yaparak oyunun zevkini yok etmeyin.
  • hadiya bendeki 1,bölge şansa bak hile bu oyunda gerekli çünki zırt zıpt geri gitmemiz oyundan soğutuyo ve öldürdüğümüz sahısları tekrar öldürmekte cabası boss la karşılaşıyoruz ve kesin ölüyoruz daha boss u nasıl oldürecegimizi çözemeden tekrar tırmalıyoz
  • Bir yerde çok zorlanıyorsanız başka bir yere gidip level kasmanız gerekebilir. Hiç olmadı yanınıza blue phantom çağırın.
  • aynen hile işi yatar bende geri gidip level atlamaya kasıyorum blue phantom ne işe yarar denemedim de yeni başladım oyuna da sağol şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crow- -- 8 Mayıs 2010; 23:21:54 >
  • bir bossta çok ölüyorsan youtubedan taktiğine bak nasıl geçmişler onu uygularsın
    bazı bosslar ilk levellerle öldürmek imkansız iken ilerki levellerle büyüleri falan kullanarak çok rahat geçiyorsun
    iki tane ejderhaya benzeyen şeyler geldiğinde bir ateş büyüsüyle tekini öldürmüştüm

oyunun ucuzlamasını bekliyorum tekrar alıp bitirecem birkez daha mükemmel bir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yado1907 -- 9 Mayıs 2010; 0:13:03 >
  • okey spiderdayım ama bayağı level kasıp onu ayıklıcam
  • Bende demon's souls siparişimi verdim ebay'den bugün.1 haftaya falan elimde olur herhalde.İlk defa oynayacakmış gibi heyecanlıyım.
  • benim kolay sınırlenen bır yapım var. oyunda aynı yerde 3-4 defa olunce kafayı yedım hileye basvurdum. hılesız bu oyunu benım bıtırme ımkanım yoktu oyunun yarısında 5000 kere olmenın verdıgı sınırle monıtore kafa atar elektrık carpmasından nalları dıkerdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.