Şimdi Ara

Demirören : 'Fenerbahçe'yi kurtarmıyorum.' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: antonidas

Demirören feneri kurtarmaya çalışırsa, feneri 3.lige düşürür.

• beyler belki yanlış konuşuyorumm ama; şike teşebbüsün de bulunanın düşürülmesi bencede biraz ağır bir ceza... tamam şike yapan düşürülmeli ki demirören'de buna itiraz etmiyorum demiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

beyler belki yanlış konuşuyorumm ama; şike teşebbüsün de bulunanın düşürülmesi bencede biraz ağır bir ceza... tamam şike yapan düşürülmeli ki demirören'de buna itiraz etmiyorum demiş.

Tamam o zaman desin ki şike yapanların düşürülmesi mevzu değişmesin yahut Fenerbahçe şike yaptıysa istisna gelmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

beyler belki yanlış konuşuyorumm ama; şike teşebbüsün de bulunanın düşürülmesi bencede biraz ağır bir ceza... tamam şike yapan düşürülmeli ki demirören'de buna itiraz etmiyorum demiş.

Tamam o zaman desin ki şike yapanların düşürülmesi mevzu değişmesin yahut Fenerbahçe şike yaptıysa istisna gelmesin.

konuya biraz uzak olduğumdan bilmiyorum ama eğer "fener şike yaptıysa bile düşürülmesin" diye bir ayrıcalık istiyorsa, haklısınız. fakat, sanmıyorum öyle bişey istediğini.
  • şike yapıp becerene küme düşme,beceremeyene veya bir şekilde gerçekleştiremeyene de puan silme olmalı.ama öyle 3-5 puan değil baya yara almalı bundan ve bir daha denememeli.şike yapan sonuca etki edenin ise acıması olmamalı. adam öldüren ile teşebbüs edenin cezası aynı olmaz olamaz.bu da aynı şey.başka birşey yazmaya gerek görmüyorum bu konuda hep aynı şeyi söyledim zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: senfield25

quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Sev yada sevme Besıktas baskanına hakaret edılmesı hoş bırsey degıl. Sımdı dıger takım taraftarları senden aldıgı cesaretle Besıktas baskanına Ana avrat kufur etse ne dıyeceksını?? Yanlıs anlasılmasın Y.D. bende hoslanmıyorum. Serdar Adalı ıpe gıtse sesını cıkartmıyacaktı. Ayrıca 58. madde cok agır bır madde. Degısmesı lazım. Adam öldurmenın cezası bıle daha hafıf.

size demirören gibileri müstehak....

o bizim klübümüzü bağlar sizi ilgilendirmez.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.