Şimdi Ara

DemirDöküm Nitron Plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
14.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba; Demirdöküm Nitron Plus HK 24 Hermetik Kombi hakkında bilgisi olan var mı?

• muhittin1974 M kullanıcısına yanıt
    geç oldu ama evet var:)
  • gerçi aldım ama nasıl bir cihaz iyi yapmışmıyım :)
  • muhittin1974 M kullanıcısına yanıt
    bence güzel bir cihaz arıza yapacagını pek düşünmüyorum.Yaparsada bilgilendirirsen yardımcı olmaya çalışırım.Pm atarsınız.
  • Alsakmı acaba bundan? Bosch'un bir modeli varmış buna denk acaba tavsiye eden var mı?
  • irlandali İ kullanıcısına yanıt
    merhaba nerdeyse 1 ay olacak daha önce kombi kullanmadığımdan yorum yapamayacağım. ama banyoda suyun ısınması biraz zaman alıyor, ısıtmasını daha göremedik :) ama şuana kadar bir sıkıntı yapmadı yeni cihaz olduğundan ben alırken hakkında detaylı bilgi bulamadım.
  • banyoda suyun ısınması tabiki sizin su debinizle tesisatınızın uzunluguylada alakalı olabilir.Biraz zaman alıyor derken ne kadarlık bir zaman
  • aliance21 A kullanıcısına yanıt
    2 dk filan.
  • ilk baştan suyu az açmayı deneyin daha kısa sürede su ısınmaya başlayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliance21

ilk baştan suyu az açmayı deneyin daha kısa sürede su ısınmaya başlayacaktır.

teşekkürler deneyeyim :)
  • bıkac gun içerisinde kombiyi yenileyecegım. En yeni modellerden olması sebebi ile ilgimi çekti bu urun. Kullanan arkadaslar goruslerini aktarabilirse minettar olurum.
  • suan için hiç bir sıkıntı çıkarmadı dostum sarfiyat konusunda ise ilk kombim oldugu için kıyaslama yapamayacagım açıkçası ama sunu söyleyebilirim apartmanda en az dogalgaz parası bize geliyor.Tabiki bu yakmadan yakmayada fark eder.Her insan aynı sıcaklıkta rahat edemez.program timer olması bence artı bi avantaj dış hava sensörü takılabiliyor.kullanısı kolaydır.şıktır
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bende Emektar kombimi artık değiştireceğim. O yüzden araştırma içerisindeyim. NİTRON PLUS kullanan arkadaşların Olumlu ve varsa olumsuz özellikleri ile ilgili yorumlarını merak ediyorum. (Yakıt tüketimi olsun, menü kullanımı, kullanım suyu konforu, Timer kullanımı,ses yapması vb.)

Şuan aklımdaki sıralama,

1)BOSCH CLASS 6000 W ( genel anlamda forumda tavsiye ediliyor, Olumsuz Yanı: Ekonomi modu olmaması, kullanım suyu konforu 2 yıldız ve menüsünün kullanımının zor olması)

2) DEMİRDÖKÜM NİTRON PLUS (Pek kullanıcı yorumu yok, şikayetlere baktığımızda genelde DEMİRDÖKÜMÜN müşteri hizmetlerinin ilgisiz olması gibi bir sonuç çıkıyor, gerçi her firmada şikayet bolca var.)

3) ECA confeo Plus (kullanıcı sayısı fazla, özellikleri güzel, ama olumsuz yorumlarda çok: sıcak su sabitleme, ve ses. Bende Mutfakta kullanacağım için ses önemli gibi.

• quote:

suan için hiç bir sıkıntı çıkarmadı dostum sarfiyat konusunda ise ilk kombim oldugu için kıyaslama yapamayacagım açıkçası ama sunu söyleyebilirim apartmanda en az dogalgaz parası bize geliyor.Tabiki bu yakmadan yakmayada fark eder.Her insan aynı sıcaklıkta rahat edemez.program timer olması bence artı bi avantaj dış hava sensörü takılabiliyor.kullanısı kolaydır.şıktır

Merhaba,
    Ben demirdöküm nitron Plus kombi almayı düşünüyorum,hatta bugün karar verip yarın almayı düşünüyorum.
    Lütfen bana kombinin olumlu olumsuz yanlarını ve yakıt tasarrufunu yapıp yapmadığını söyleyebilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viskozite V kullanıcısına yanıt
    hocam uzun zamandır kullanıyorumherhangi bir sıkıntısıyok suan için programsaati olması bence güzel.yakıt olarak biz gayet iyi ısınıyoruz ve apatmanda en düşün gaz parası bize geliyor.inşallah alırsanız sizde sıkıntı yaşamazsınız birazda sansişi bu işler
  • quote:

hocam uzun zamandır kullanıyorumherhangi bir sıkıntısıyok suan için programsaati olması bence güzel.yakıt olarak biz gayet iyi ısınıyoruz ve apatmanda en düşün gaz parası bize geliyor.inşallah alırsanız sizde sıkıntı yaşamazsınız birazda sansişi bu işler

Hocam çok çok teşekkür ederim.
    Kullanan olarak bir tek sizden yorum aldım.bugün alıyorum inş, şimdi içim rahat etti verdiğiniz cevapla.
    Peki oda termostatı aldınız mı?

evet oda termostatım var dostum.Piyasada yok sanırım benim oda termostatım ama syntec termostatlarda sanırım benimkiyle hemen hemen aynı.0.2C hassasiyeti var kablosuz hassasiyetini değiştirebiliyosun.bugune kadar bana gelen dogal gaz parası en fazla 160 tl(3 sene içinde)evim kuzey dogu ve en üst kat.kombinle ilgili her türlü sorun oldugunda yardımcı olabilirim her zaman
    Demirdöküm nitron plus kombi satın aldıysanız oda termostatı çalıştırmak için aşağıdaki bağlantıda anlatılan işlemler işinize yarayacaktır.

http://kombitermostatbaglantisi.com/demirdokum-nitron-plus-parametre-ayarlari.html
  • Demirdöküm kombi ihtiyacı olanların bakmasında fayda var. Özellikle 2018'in Nisan'ından itibaren yoğuşmalı kombiler zorunlu oldu arkadaşlar, bilginiz olsun.
    https://www.demirdokum.com.tr/urunler/kombiler/
    www.istanbulkombimarket.com/demirdokum
  • İyi aksamlar kombim 3 aylik bugun iki kere f14 arizasi verdi resetledim sebebi ne dir acaba

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.