Şimdi Ara

**DEMİRDÖKÜM ATROMİX**Kullanıcıları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
5
Favori
50.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk üretimlerde yok sonraki üretimlerde var oyuzden kaynaklanıyor.Cok fazla takılmayın
  • Bunun 20 kw modeli 2 yıl garantili ama
    Energy 24 kw aynı fiyata 7 yıl garantili oluyor.

Hangisi daha mantıklı bu durumda? Ev 100 metrekare falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    bence kombi sektöründe rüştünü ıspatlamış markaları tercih edin servis ağı, parça bulunabilirliği hepsi önemli
    baymak,dd,eca,bosch,warmhaus,airfel,buderus,daikin gibi markaların kombilerini tercih edin

• disintegration kullanıcısına yanıt
    Ariston nasıl hocam peki? Ona da 10 yıl garanti vermişler ve dd den 300 lira pahalı.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    servislerinde zaman zaman sıkıntı yaşanabiliyor yedek parçalar italya'dan geldiği için bazen çıkma parçalar kullanabiliyorlar
    https://forum.donanimhaber.com/ariston-kombi-rezaleti--113141404

uzun süreli garanti istiyorsanız 5 yıl garantili airfel digifel premix ve 5 yıl garantili eca proteus premix öneririm her iki kombi yıl sonuna kadar 5 yıl garantili, airfel digifel premix, daikin vz ile birebir aynı kombidir isim farkı vardır daikin kombi fabrikasında üretilmektedir.
    çok teşekkürler hocam. olursa airfel olmasa dd takacaklar artık duruma göre.
  • Merhaba arkadaşlar, bende atromix p24 aldım 1 ay olmadı, dün bir olay yaşadım petekler 45 sıcak su 60 derecede idi, banyo yaparken sıcak su 3 4 dakika sıcak sonra soğuk akmaya başladı bu böyle 3 4 tur yaptı sonra hiç sıcak gelmemeye başladı, küfür ederek yarı sabunlu banyodan çıktım kombi ye baktım kapanmıştı ekranda herhangi bir kod yoktu kapattığımız veya reset atarken çıkan logo vardı. Bu neden olmuş olabilir.
    Diğer bir sıkıntım sıcak su tanzimi çok düşük az akıyor şebeke sıkıntılı olsa soğuk su da aynı olmaz mı?..

• usluertan U kullanıcısına yanıt
    daha sonra kombi calısdımı suan calısıyormu yoksa ekran öyle kaldımı.Sıcak su kısmına gelirsek benim gayaet normal akıyor.Kireclenme olabilir yada tıkanıklık olabilir.Servisi cagırın bence kontrol etsınler
  • aliance21 A kullanıcısına yanıt
    Şuan çalışıyor suyu 40'a düşürdüm sonrasında sıkıntı olmadı. Tıkanıklık tesisat ta olabilir o zaman kombi daha 1 ay olmadı takılalı

• usluertan U kullanıcısına yanıt
    tesisat kirliyse tıkamıs olabilir kombi filtrelerini.8ltdebi limütörü var cihazda .İsterseniz sıcak suyu acıp kontrol edin dakikada 8 litre su akacakmı diye
  • merhaba bu kombiden maks tasarruf saglamak ıcın su sıcaklıgını kaca ayarlamalıyız oda termostadı 22 de ayarlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs190505 -- 21 Aralık 2019; 16:20:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

servislerinde zaman zaman sıkıntı yaşanabiliyor yedek parçalar italya'dan geldiği için bazen çıkma parçalar kullanabiliyorlar
    https://forum.donanimhaber.com/ariston-kombi-rezaleti--113141404

uzun süreli garanti istiyorsanız 5 yıl garantili airfel digifel premix ve 5 yıl garantili eca proteus premix öneririm her iki kombi yıl sonuna kadar 5 yıl garantili, airfel digifel premix, daikin vz ile birebir aynı kombidir isim farkı vardır daikin kombi fabrikasında üretilmektedir.
    merhaba bu kombiden maks tasarruf saglamak ıcın su sıcaklıgını kaca ayarlamalıyız oda termostadı 22 de ayarlı

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    hangi şehirdesiniz? binada yalıtım var mı? ev kaçıncı kat?
    izmir yok son kat
    izmire daha kış gelmedi
    ılık günlerde 45c, soğuk günlerde 50c, çok soğuk günlerde 55c, sibirya soğukları gelirse 60c 65c

tamam da en ıyı youşmayı dolayısıyla tasarrufu kaç derece aralarında yapar
    s.a
    en iyi yoğuşma 40 45c de yapar ama o derecede ısınırmısın bilmem. 50c idealdir. 60c ye getirmemeye çalış

• tuğs@n kullanıcısına yanıt
    as ben ddokum temsılcı ıle gorustum ve 60 ıle calıstırın kombıyı dedı. dur kalk olayı olmaz dedı.
  • bymusty1907 B kullanıcısına yanıt
    60c de çok az yoğuşma yapar

• bymusty1907 B kullanıcısına yanıt
    bu kombi zaten dur kalk yapmaz merak etmeyin 50 yi gecmemeniz tasarruf acısından ıyı olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.