Şimdi Ara

DELL VOSTRO 1500 YARIM PLS??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Amerikadan DELL Vostro 1500 geldi ve tabikide vista yüklüydü bende Vistadan xp ye çevirdim herşeyi 4 dörtlük oldu
    ancak tek bir sorun var ses driverini yükleyemiyorum..

Nekadar uğraşsamda dell'in resmi sitesinden xp için olan driveri indirsemde bi farklılık yakalayamadım.. Sizce şimdi ne yapmam gerekiyor.

Türkçe xp kurdum acaba ingilizce xp kursam bir faydası olurmu (ben zannetmiyorum ama) yardım ederseniz çok sevinirim..

Not: Bu sorunla birlikte donanımhaber.com la tanışmış oldum.. Herkesin derdine çağre bulunmuş ancak Dell vostro hakkında fazla birşey yok.

• Arkadaşlar yardım edebilecek veya bir önerisi olacak arkadaş yokmu hata hala devam ediyor..
  • Sanırım makinadaki ses kartı HD bi kart.Driver kurulumu sırasında sorun çıkıyorsa Windows XP için KB888111 kod numaralı bi update var.onu indirip kurarsan driver kurulumu başarılı bir şekilde gerçekleşecektir (Aynı durum benim başımada gelmişti.Bu update sayesinde sorunu çözdüm )
  • Çok teşekkür ederim cevap gelmediği için vistayı geri yüklemiştim.. Şimdi bir kez daha xp yi denemekte fayda var yardımın için tekrardan çok teşekkür ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.