Şimdi Ara

Dell t6600 modelimin klavyesinde gariplik var.A ya basıyorum.Yanında 3-4 tane karakter çıkıyor.Backs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dell t6600 laptop modelimin klavyesinde gariplik var.A ya basıyorum.Yanında 3-4 tane karakter çıkıyor.Backspace görevini yapmıyor ve benzeri birçok gariplik var.PC Q klavye ayarında.O kısımda sorun yok.Üstelik bilgisayarın c'sine format attım ama aynı sorun devam ediyor...d'ye basıyorum.ED3 karakterleri, f'ye bastığımda GTR5F4, h harfine bastığımda HYU6j7 vb. karakterler çıkıyor.Sorun donanımsal mı, yazılımsal mı?Acil yardım..

• klavyene sıvı temas etmiş olabilir yazılımsal olduğunu sanmam yinede emin olmak cd den açılan windows ubuntu tarzı işletim sistemiyle açıp harfleri denemende fayda var çok küçük ihtimal virüs girmiş olabilir ama sanmam %99 klavye arızası gibi duruyor kolay gelsn
  • windows 7'yi kurarken harf girmem gereken yerlerde de yukarıda yazdıklarımı yaptı.Arkadaşımın bilgisayarı.Kendisine daha önceden sorduğumda sıvı dökülmediğini fakat laptopa sert bir darbe(tam emin değil) almış olabileceğini söyledi....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.