Şimdi Ara

[b]DELL NOTEBOOK TAVSİYE[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR NOTEBOOK ALMA AŞAMASINDAYIM VE YARDIMLARINI BEKLİYORUM...AŞAGIDA ÖZELLKLERİNİ BELİRTTİĞİM NOTEBOOK HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NEDİR ?

İNTEL İ5 480 2.67 GHZ
    4 GB DDR3 RAM
    ATİ 5650 1.GB EKRAN KARTI
    15.6 EKRAN
    WİN. 7. BASİC
    320 GB HARD DİSK

FİYAT : 1.150 TL

ARKADAŞLAR BU NOTEBOOK BİLEŞNLERİ VE NOTEBOOK BU FİYATA ALINIR MI ? YA DA ALTERNATİFİ VAR MIDIR ?
    NOTEEBOOKLA YERİ GELDİĞİ ZAMAN OYUN OYNAYACAĞIM YERİ GELİĞİ ZAMAN SAKIN KULLANIM YAPACAĞIM...SİZCE NASILSIR ? GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BELİYORUM....

• ben dell e bulasma derim hepsiburada da kampanyada 3gb ram li 2.66 işlemcili asus varken.Asus u tutmaz hiç biri onun dısında iyi ama ben de dell aldım pişmanım oyun için hiç ideal değil.
  • tavsiye ederim vede bununla üzüerindeki ekran kartı ve işlmeci çip seti ile oyunları oynarsın vede dell tavsiyemdir yerinde teknik servis açısından da

http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-5010-n48h43-laptop-urun5789.html
  • soğutucu şart oyunlarda ama şık tasarımı var gayet hızlı fakat tek sorun oyunlarda sogutucu ile oynamanı tavsiye ederim ekran filan sorun yok bazı renklerde touchpad ten bakınca karıncalanma olabilir fakat pek sorun olmuyor

genel olarak tavsiye ederim fakat sogutucu kesinlikle almalısın
  • kullan ve notebook hakkındaki görüşleri olan arkadaşlara teeşekkür ederim...Genel olarak benimde begenimi kazandı bu makine...snırım yarın bu makinayı alacağım :) diğer kullanıcı arkaaşlarında yorumlarını bekliyorum....
  • fiyat biraz pahalı bunlar eski seri oldugu için yavas yavas ucuzlaması gerekiyor
    vatanda kampanya vardı bu aksam bitiyor aynı makina 1060 tl

http://www.kredikartlari.net/firmaKampOku.asp?id=26374

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turco_ -- 23 Haziran 2011; 21:35:25 >
  • hocam emin misin internet mağazasından baktığımda aynı makina1.370 TL görünüyor...
  • Arkadasım ben bu notebookun aynısını 5 ay çnce aldım ve ben aldıgımda kampanyada deildi 1500 liraya aldım vede hiç ama hiç pişman deilim taş gibi makine
    vede dell ayrıcalıgı var bunada garanti verrim adamları arıyorsun sorun teleonda çözümleniyorsa çözüyorlar olmuyora öteki gün evine geliyorlar bulundun şehre göre gün
    içerisinde de gelebiliyorlar kaçırm al raat et derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozdekozmetik

hocam emin misin internet mağazasından baktığımda aynı makina1.370 TL görünüyor...

magazada gecerli fiyatlardı internette gorunmuyor verdigim linkde fiyatıda yazıyordu ama gecti artık :(
    sen DH sıcak fırsatları takip et bir kac gune indirimler cıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dudas

quote:

hocam emin misin internet mağazasından baktığımda aynı makina1.370 TL görünüyor...

magazada gecerli fiyatlardı internette gorunmuyor verdigim linkde fiyatıda yazıyordu ama gecti artık :(

arkadaşım sana çok çok çok çok teşekkür ederim...Bugun bi şansımı denemek için vatana girdim....notebook unfiyatı 1.370 görünüyordu kampanya bitti dediler..ama fiyatını bir kontrol edelim yinede durumu oldu....veeeee bi baktık ki 1.070 TL :) hiç devamını sormadan kendimi kasaya attım ve bnde dell 5010 cuların arasına katıldım :) tekrardan sana teşekkür ederim....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dudas

quote:

arkadaşım sana çok çok çok çok teşekkür ederim...Bugun bi şansımı denemek için vatana girdim....notebook unfiyatı 1.370 görünüyordu kampanya bitti dediler..ama fiyatını bir kontrol edelim yinede durumu oldu....veeeee bi baktık ki 1.070 TL :) hiç devamını sormadan kendimi kasaya attım ve bnde dell 5010 cuların arasına katıldım :) tekrardan sana teşekkür ederim....

Önemli değil alabildigine sevindim hayırlı olsun...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.