Şimdi Ara

DELL N4050 DRİVER SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dell notebook n4050 aldım kendi sitesinde ki driverların bluetoot ve wriles tanıtamıyorum ? kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Bak yazıyorum..DELL ireland yaz sitesine gir. Sağ üstten support tıkla gir tag numaranı soruyor makinanın tabanına bakıp yaz..Bütün makinayı tarattır..Tarama sonucu ne güncelleme var ? Ne eksik var ? .Neler yüklenecek sana tek tek İNGİLİZCE yazıyor..O listeden gir yükle..Ben 8 yıllık DELL İnspiron makinama o siteye girip bakım yaptırıyorum..Para pul yok..7 / 24 hizmet veriliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 20 Ocak 2013; 21:52:37 >
  • valla arkadaşlar bende cumartesi günü dell n4050 laptop aldım bugün format attım 32 bit windows 7 işletim sistemi kurdum fakat wireless driverını bir türlü bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezgin306

valla arkadaşlar bende cumartesi günü dell n4050 laptop aldım bugün format attım 32 bit windows 7 işletim sistemi kurdum fakat wireless driverını bir türlü bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

burdan bakıp deneyin mikrosoft win7 32-bit seçin
    http://www.dell.com/support/drivers/us/en/04/Product/inspiron-14-intel-n4050

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 22 Ocak 2013; 0:04:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netün

quote:

Orijinalden alıntı: gezgin306

valla arkadaşlar bende cumartesi günü dell n4050 laptop aldım bugün format attım 32 bit windows 7 işletim sistemi kurdum fakat wireless driverını bir türlü bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

burdan bakıp deneyin mikrosoft win7 32-bit seçin
    http://www.dell.com/support/drivers/us/en/04/Product/inspiron-14-intel-n4050

çok teşekkürler. Dün akşam tekrardan format atıp windows 7 64 bit yükledim. 32 bit yüklediğimde 4 gb olan ramin yanında maximum 3.2 gb yazıyordu yani maximum 3.2 gb rami destekliyordu üstüne driver bulma sorunu vardı bende format atıp 64 bit yükledim sürücüleride rahatça buldum. Bu laptoba sahip olan arkadaşlara tavsiyem 32 bit yüklemesinler 64 bit yüklesinler.

• dün aynı sorunları ben de yaşadım. driverları dell'in sitesinden indirip bir türlü kuramadım. özellikle internet için gerekli olan wifi ve ethernet driverını. sonra chipset falan kurdum hangi sırayla gittiğimi hatırlamıyorum ondan sonra wifi driverını kurabildim.

benim de derdim dell kullanıcı hesabı oluşturamamak. orjinal programlarını yüklemek istiyorum ama imkan vermedi henüz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.