Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

dell insprion n4050 driver problemi

7
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> dell insprion n4050 driver problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    136 Mesaj
    laptopa yeni format attım bütün driverlar tamamken bluetooth ve wifi driverlarını yükleyemiyorum. yüklemeye çalışırken de "kablosuz anahtar kullanarak bluetoothu etkinleştir" uyarısı çıkıyor. dell in sitesinden 32 bit bütn driverları denedim ama sürekli aynı hata çıkıyor ve wifi yi kullanamıyorum. nasıl halledebilirim?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: zyf

laptopa yeni format attım bütün driverlar tamamken bluetooth ve wifi driverlarını yükleyemiyorum. yüklemeye çalışırken de "kablosuz anahtar kullanarak bluetoothu etkinleştir" uyarısı çıkıyor. dell in sitesinden 32 bit bütn driverları denedim ama sürekli aynı hata çıkıyor ve wifi yi kullanamıyorum. nasıl halledebilirim?

donanımlarda wireless i görebiliyor musun? veya wireless ışığı vardır yanıyor mu?

Orijinalden alıntı: pentagram33

quote:

donanımlarda wireless i görebiliyor musun? veya wireless ışığı vardır yanıyor mu?

hayır ne görebiliyorum ne ışık yanıyor
    |
    |
    sesimi duyan var mııııı?
    |
    |

kardeism baslat-çalıştır gir msconfig yaz normal baslangıçı seç olmasa driver hatlaıdır.
    |
    |
    Bahsedilenler: zyf
    quote:

Orijinalden alıntı: kafam38

kardeism baslat-çalıştır gir msconfig yaz normal baslangıçı seç olmasa driver hatlaıdır.

dostum zaten normal başlangıç seçili. dell'in sitesindeki tüm driverleri denedim hala aynı problem var
    e
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kafam38

dostum zaten normal başlangıç seçili. dell'in sitesindeki tüm driverleri denedim hala aynı problem var

kardesim bazen sitedki driveler hatalı olabliyor.
    |
    |
    notebookun sağına soluna mouse padin oralara bir bak düğme ile açılıp kapatılıyor olabilri oradan kapalı ise donanımı bulamadığından yüklemez anahtarı aç öyle dene anahtarlı değilse önce hot keyi kur sonra klavyedeki gerekli tuşa bas fn ile anten işareti gibi olur önce devreye sok sonra kur kolay gelsin
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.