Şimdi Ara

Dell G5 2.5'' Ssd hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, G5'de ki 1tb Hdd yi Samsung 860evo 500gb 2.5'' Ssd ile değiştirmek istiyorum. Herhangi bir sorun çıkar mı ? takabilir miyim ?

• hemen arka kapağı aç 1 vida ile değiştir. ne sorunu çıkacak telefona batarya takmak kadar kolay. garanti dışı.da kalmaz cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asadas74

hemen arka kapağı aç 1 vida ile değiştir. ne sorunu çıkacak telefona batarya takmak kadar kolay. garanti dışı.da kalmaz cihaz.
    Sağolun hocam, takmak kolay ama daha önce böyle bir işlem yapmadığım için bi sorun çıkar mı diye sormak istedim.
  • IVBACK kullanıcısına yanıt
    dell in sitesinden dokümanları indir. orda hdd çıkarman için sökme takma ile ilgili döküman var bakarak yap 5 dk sürmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asadas74

dell in sitesinden dokümanları indir. orda hdd çıkarman için sökme takma ile ilgili döküman var bakarak yap 5 dk sürmez.
    Teşekkür ederim hocam, bir şey daha sormak istiyorum. Arada ses tekliyor, takılıyor çok kısa bir an. Tam sesin takıldığı anda hdd çalışmaya başlıyor ya da tam tersi sizce sorun ne olabilir ?
  • Dell in smartbyte a benzeyen isimli bir programı var. o yapıyor kaldırırsanız yapmaz. windows güncelendikce kaybolacaktir ilerde takmaya gerek yok. küçük bir pürüz. zamanında aynı pc da sağ tık takılma problemi vari son yamalarla giderildi
  • asadas74 kullanıcısına yanıt
    Baktım ama G5 te smartbyte yok, format attım baştan temiz kurayım dedim her şeyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tam olarak ne yapınca cıkıyor video cekip atarmısın. bende de var g5
  • asadas74 kullanıcısına yanıt
    Rastgele bir anda ses takılıyor gibi oluyor, hatta bazen sesin takıldığı anda hdd nin çalışmaya başladığını farkettim. Format attım umarım düzelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tahmin tmıyoum. hdd yerıne üzerindeki nvm ssd en iyisisin, tak derim . 1 tb depolama kullan ::D

üstündeki de iyi fakat iyinin iyisi var her şeyi etkiler siralı okumadan tut yazma hızına kadar

bende fazla olmuyo yada seziz kulanıyorum. tam olarak su haraketi yapınca yapıyor desen daha iyi algılanır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.