Şimdi Ara

DELL'den akıllara zarar sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun oynamak amacıyla edinilen bir PC, çoğu zaman, bir servet ödemeden makul fiyatlarla satın alınabilir. Dell, PC'leriyle farklı olmak isteyen ve cüzdanına güvenen oyunculara, farklı seçenekler sunan firmalardan sadece biri. Geçtiğimiz günlerde Alienware'i satın aldığını açıklayan firma'nın son duyurduğu XPC 600 Renegade adlı model ise tam anlamıyla uç bir ürün.

Tamamen özel olarak boyanmış harika bir kasa içersinde 4.26Ghz'ye overclock edilmiş Intel Pentium 965EE, 2 GB DDR2 RAM, Raid 0 konfigürasyonunda çalışan 10000rpm 150GB 2 adet Raptor sabitdisk ve 400GB'lık arşiv diski, Creative X-Fi Fatality ve AGEIA PhysX'e 4 adet Quad SLI modunda çalışan Nvidia 7900GTX eşlik ediyor. Tabi yine sistemin sadeliğine yaraşır biçimde 2,560 x 1,600 çözünürlükte çalışabilen 30" lik Dell 3007WFP geniş ekran monitör de unutulmamış.

Sınırlı sayıda üretilecek bu sistemin satış fiyatı ise 9,930$.

Sistemin resmi için tıklayınhttp://images.dailytech.com/nimage/877_large_xps_600_ren_mon_300.jpg

(Kaynak : Trgamer.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi real_kuru -- 28 Mart 2006; 11:20:44 >

• Dostum bunun geçen gün topiği vardı forumda...Üzerinede baya geyik yapıldı..Görmedin herhalde
  • bu system benim olmalı
  • bu konu onyüzbinmilyon kere açıldı........
  • çok ucuzmuş
  • nesı sımdı oyun canavarı anlamadım.
    ıntel ve nvıdıa peaaah
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

nesı sımdı oyun canavarı anlamadım.
    ıntel ve nvıdıa peaaah

sen böyle bi sistem kullandın mı?

"Tamamen özel olarak boyanmış harika bir kasa içersinde """"4.26Ghz'ye""" overclock edilmiş """"Intel Pentium 965EE""""", 2 GB DDR2 RAM, Raid 0 konfigürasyonunda çalışan 10000rpm 150GB 2 adet Raptor sabitdisk ve 400GB'lık arşiv diski, Creative X-Fi Fatality ve AGEIA PhysX'e 4 adet Quad SLI modunda çalışan""""Nvidia 7900GTX"""" eşlik ediyor. Tabi yine sistemin sadeliğine yaraşır biçimde 2,560 x 1,600 çözünürlükte çalışabilen 30" lik Dell 3007WFP geniş ekran monitör de unutulmamış."

• herşey güzelde, o sisteme FX60 yakışır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.