Şimdi Ara

dell acil yardım lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dell ınspıron 6400 laptopum var ve çok geç açılıyo.açılışta 4 tane programım çalışıo ama kendine ancak 5 dakkada geliyo. açtıktan sonra kendine gelmesini beklerken ctrl+alt+del yapınca performansı %100 olarak gösteriyo acaba ne gibi bi sorunu vardır. yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum ve 1 kere bakıma gitti onun dışında bi sorun çıkarmadı. acaba formata falan mı ihtiyacı var yoksa işlemci falanmı bozuldu. cevaplar için teşekkürler

• Galiba senin pc göçmüş.Belgen varsa yedekler formatı biliyosan bi format çek eğer garantisi varsa servise çektir.
  • teşekkürler de bi kaç sorum daha var.
    1- benim bilg dvd cd si yazıo kendi yazdığını okuyo ama başka dvd cd si okumuo.
    2- bnm bilg ın cd si kayboldu. başka bi ınspıron 6400 cd siyle yeniden yapılandırabilir miyim
    3- bu bilg da int destekli uzaktan eğitim alıyorum... kullandığım ders cdlerini takip ettipim yere kadar int den güncelliyorum. eğer bilg a format atarsam uzaktan eğitim güncellemesinde bi sorun yaşarmıyım. çünkü güncelleme programı sadece tek yüklemeye göre korumalı başka bi bilg da kullanamıyorum. formattan sonra bilg ın karşı tarafa giden güncelleme bilgileri değişir mi...
  • Hımm dvd yazdırırken kaliteli dvd kullan(nt,maxell gibi)ve yazdırma hızını en yawaşını seç.Ben 1520 almayı düşünüyorum.o yüzden kurtarma cd si hakkında bişe y soyleyemeyeceğim.Bu tıkırdı olayıhttp://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=31035 bunda varmı?
  • merhaba ben dell inspiron 6000 kullanıyorum.format atıldıktan sonra touchpaddeki çift yönlü oklar çalışmaz oldu.tekrardan çalışmasını nasıl sağlayabilirim.denetim masasından fareyi kontrol ettim ama touchpadle ilgili bi bölüm yoktu.bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.