Şimdi Ara

DELL 7757 FPS SORUNU !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncellikle merhabalar. Bilgisayarımı bugün elime aldım ve linuxtan windows 10 a geçiş yaptım tüm güncelleştirmelerini yaptığım halde fps alamıyorum bilgisayarım sanki 5 senelik bir pc gibi kasıyor sorun ne olabilir yardımcı olursanız minnettar olurum yoksa pc yi iade edeceğim
    ÖZELLİKLLER
    İNTEL 7700HQ
    16 GB RAM 2400 MHZ
    6 GB NVİDİA 1060 MAX Q

bu bariz özelliklerde lolde 48-60 fps alıyorum test ettiğim oyun sadece lol ancak onu yükleyebildim
    herşeyi kontrol ettim güncel

• Bir yer de mutlaka vardır hocam ekran kartı driverleri yeniden yükleyin veya temiz kurulum yapın en başından driver boots var ona da bir bakın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

Bir yer de mutlaka vardır hocam ekran kartı driverleri yeniden yükleyin veya temiz kurulum yapın en başından driver boots var ona da bir bakın derim

Arkadaşa katılıyorum. Komple sıfırdan temiz kurulum yapın, sürücüleri kendiniz elle kurun. Driver boost tarzı hazır programlar kullanmayın. Bunlar arka planda birçok şey kurabilir. Windows'unuzu son sürüme güncelleyip ardından ekran kartı sürücünüzün güncel olduğundan emin olup tekrar deneyin.
  • Oyunun exe dosyasına sağ tıkla(kısayol değil kurulu olduğu yerdeki exe dosyası)özelliklere tıkla oradan uyumluluğa girip tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğini tıklayıp uygula diyip tamama basın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.