Şimdi Ara

dell 7577 gtx1060 işlemci ısınma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 1 aydır 7577 gtx 1060 max q kullanıyorum
    Gta 5
    fifa 18
    r6
    gibi orta üst oyunlarda
    bilgisayarın klavyenin orta kısmı deli gibi ısınıyor msi afterburner a göre 85c leri buluyor
    ve işlemci kullanım oranı yüzde 80 küsürlerde kalıyor
    bundan dolayı gpu kullanımı düşüyor gereken fps yi alamıyorum(en azından ben bu sebebi bulabildim) gpu kullanımı hep yüzde 60 larda takılıyo
    gta 5 te kasılma derecesine çıkıyor
    başka bu durumu yaşıyan var mı

buda örnekhttps://i.hizliresim.com/8Yo02k.png

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sorun devam ediyor mu hala?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi aldım bende aynı modeli korkutma beni

• quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Şimdi aldım bende aynı modeli korkutma beni
    kardeşim inşallah sen de bu sorun olmaz ama soruşturduğum kadarıyla çoğu kişi de buna benzer fps gpu performans sorunları var
  • Eyvah, 2 aydır araştırıyorum almak için, ısınma sorunu olmayan tek laptop Dell'in bu modeliydi güya ama o da fos çıktı sanırım. Hiçbir stress testte 78 dereceyi geçmiyordu güya Dell'in 1060 Max q'su. :( Şimdi 85 leri görüyorum forumda. Sanırım GPU değil de CPU ısınıyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 14 Nisan 2018; 23:25:40 >
  • Bende ısınma sorunu yok açıkcası oyun oynarken belli bir seviyeye kadar elbette ısınacak aynı özelliklerde başka laptop kullanırsanız dell in ne kadar iyi bir soğutmaya sahip olduğunu anlarsınız. Fps drop biraz oynadığınız oyunla ilgili olabilir ben elder scrolls online oynuyorum bir kaç defa sadece çok kalabalık olan yerlerde yaşadım sadece.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.